Koncert „Muzyka Pana Chopina”

Zdjęcia i foto: Koncert „Muzyka Pana Chopina” Koncerty i muzyka sochaczew

Dnia 29 maja 2013 r. o godzinie 19.00 w Sali Balowej Hotelu Chopin w Sochaczewie odbędzie się kolejny koncert z cyklu „Sochaczewskie Spotkania z Chopinem” zatytułowany „Muzyka Pana Chopina”. Koncert ten dedykowany jest dzieciom, rodzicom, dziadkom i wszystkim słuchaczom, którym bliskie jest nie tylko życie i twórczość Fryderyka Chopina ale i miłość do muzyki poważnej.

Wykonawcami koncertu będą uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F.Chopina w Sochaczewie, którzy tak jak i nasz wielki twórca Fryderyk Chopin od najmłodszych lat kochają muzykę, koncertują i uczestniczą w licznych konkursach i festiwalach odnosząc niejednokrotnie wiele sukcesów. Wystąpią przed państwem: Oliwia Adamczyk – fortepian,  Urszula Żochowska – fortepian, duet fortepianowy Daria Kobierecka i Julia Pączek, Maria Stasiak – skrzypce, Krystian Bugaj – trąbka, Agata Krasucka – flet, Emil Płuska – akordeon, Aleksandra Żurawska – klarnet,  kwartet gitarowy w składzie: Angelika Włodarczyk, Piotr Dąbrowski, Damian Trusiński, Jakub Kaźmierski ; Klaudia Sawicka – fortepian , Adam Zieliński – akordeon, Karolina Pływaczewska – wiolonczela oraz Chór PSM I st. przygotowany przez panią Iwonę Niemyjską.

Podczas koncertu nie zabraknie ponadto zainspirowanej twórczością i wydarzeniami z życia młodego Chopina poezji Wandy Chotomskiej, którą to zaprezentuje pan Sławomir Narloch , aktor warszawskiego  teatru „Pijana Sypialnia” .

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy