Koncert ,,Na swingową nutę" w Klubie Kontrast

Zdjęcia i foto: Koncert ,,Na swingową nutę" w Klubie Kontrast Koncerty i muzyka sochaczew

18 stycznia o godz. 19.00 w Klubie Kontrast odbędzie się koncert „Na swingową nutę”. Na scenie wystąpią Justyna Sprawka (wokal) i Leszek Wypych (gitara) oraz zaproszeni goście – Gamid Ibadullayev, który zagra na perkusji i kontrabasista Jakub „Sista” Gawrych. W repertuarze koncertu znane i lubiane standardy jazzowe oraz piosenki świąteczne – wszystko w swingowym wydaniu.

Justyna Sprawka – wokalistka, pianistka, dyrygentka i autorka tekstów. Certyfikowany trener wokalny Europejskiego Centrum Edukacji Wokalnej i Voice and More. Ukończyła II stopień Szkoły Muzycznej na instrument główny – fortepian oraz Akademię Muzyczną na Wydziale Dyrygentury Chóralnej i Edukacji Muzycznej. Pobierała tam lekcje wokalu jazzowego u Joanny Zagdańskiej. Laureatka oraz zwyciężczyni wielu festiwali piosenki francuskiej, angielskiej i poezji śpiewanej. Brała udział w warsztatach wokalnych u Eli Zapendowskiej i Grażyny Łobaszewskiej. Od wielu lat związana ze sceną, współpracuje z wieloma muzykami. Nie ogranicza się do jednego stylu, potrafi odnaleźć się w każdym rodzaju muzyki: od śpiewu klasycznego, przez jazz, do muzyki klubowej.

Leszek Wypych – gitarzysta, absolwentem Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu. Występuje z różnymi zespołami rockowymi, bluesowymi i jazzowymi. Tworzy i nagrywa muzykę do filmów i spotów TV. Współpracuje z wieloma wykonawcami, porusza się w różnych stylistykach muzycznych.

Gamid Ibadulleyev – gra na perkusji, instrumentach perkusyjnych oraz na bałabanie. Założyciel eksperymentalnej formacji „Gamid Group”, z którą współtworzy m.in. muzykę do autorskich filmów. Jego twórczość w dużym stopniu opiera się na muzyce improwizowanej. Współpracuje z wieloma muzykami sceny eksperymentalnej, etnicznej i jazzowej.

Jakub „Sista” Gawrych – basista inspirujący się artystami z różnych światów muzycznych od jazzu, funku, disco przez rocka do ludowizny. Na stałe działa w projektach: Moonrivers, BRO, Summana, Little Jazz Choir, Zespół Ludowy „Ożarowiacy”, skład rozgrywający Funk me. Jazz monday! Aftersix – Skład Sylwii.


WSTĘP: 15 zł


Rezerwacje telefonicznie pod nr (46) 863-07-68


SCK


 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy