Koncert THE SNUFF z czeskiej Pragi w Pełnej Qlturce

/ 5 zdjęć
Zdjęcia i foto: Koncert THE SNUFF z czeskiej Pragi w Pełnej Qlturce Koncerty i muzyka sochaczew

Serdecznie zapraszamy na Koncert zespłów:

                        The Snuff  -  czeska Praga

                        Authority – Kielce

                        Infected Dreams  - Sochaczew

http://www41.zippyshare.com/v/NRCLLCuq/file.html

Koncert odbędzie się:

26 listopada 2016

o godz. 19:00

w Pubie Pełna Qlturka Sochaczew


...::: PEŁNA QLTURKA :::...

...::: ZAPROSZENIE :::...


The Snuff

to modern-rockowy zespół założony w 2009r w czeskiej Pradze przez pięciu młodych chłopaków chcących zawojować sceny całej Europy. Do dnia dzisiejszego już koncertowali w Anglii, Norwegii, Danii, Polsce, Austrii, Niemczech, Holandii, Czechach oraz Luksemburgu. Ich koncerty to pełne profesjonalnie przygotowane przedstawienia muzyczno-sceniczne, które nie odpuszczają nawet na minutę nudy podczas koncertu. The Snuff wrócił do Polski ponieważ jak twierdzą "polska publika jest najbardziej żywiołowa w całej Europie i tu mają już swoich wiernych fanów". W czasie tras koncertowych pojawiali się na scenach takich festiwali jak: Jamrock, Rockovani, Benacka Noc, Cieszanów Rock Festival, Przystanek Woodstock. Dyskografia zespołu: 2011r. Requiem For Me 2012r.singiel Boxed In 2014r. LOTUS - Warner Music CZ

 

Authority

to mocno rockowy zespół z Kielc. Został założony jeszcze pod koniec lat 90 przez 3 przyjaciół ze szkoły średniej. Po roku czasu zostało nagrane pierwsze demo składające się z 4 utworów. Podczas kolejnego okresu działalności nastąpiły małe rotacje w składzie i pojawił się nowy gitarzysta solowy. Od tego momentu zespół zagrał kilkanaście udanych koncertów między innymi w klubach oraz na kieleckich juwenaliach. Na podsumowanie tego okresu zespół wystąpił na koncercie w radio Kielce i ten koncert został zarejestrowany co stanowi oficjalną Epkę koncertową. Od listopada 2014 roku rozpoczęliśmy prace w studiu nad nowym materiałem. Do nowego utworu pod tytułem "Matka" został zrealizowany teledysk.
W maju 2015 roku zagraliśmy na Festiwalu Kielce Rockują obok The Animals, Mech, Artur Brown, The Cell czy Eric Bell. Na tym samym festiwalu zakwalifikowaliśmy się do kolejnego koncertu w ramach konkursu Rock-Front na którym zdobyliśmy wyróżnienie.
Jednocześnie dostaliśmy nominacje do Świętokrzyskiej nagrody muzycznej Kieleckie Scyzoryki 2015 w kategorii wykonawca Hard-Rock/Metal której zostaliśmy laureatem.

 

Infected Dreams

polski zespół muzyczny, złożony z pięciu osób, wykonujący muzykę metalową. Założony w 2010 roku w Sochaczewie, przez Sławomira "Śmiech'u" Osówniaka.

                                                                                 
                                                                     Mirosław "Dziadek" Malinowski 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Lokalizacja wydarzenia
  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:
  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy