Koncert zespołu METKA & SKOWYT w Pełnej Qlturce

/ 1 komentarzy / 6 zdjęć
Zdjęcia i foto: Koncert zespołu METKA & SKOWYT w Pełnej Qlturce Koncerty i muzyka sochaczew
+1

                     --== Pełna Qlturka ==--

zaprasza na koncert zespołu

"METKA" "SKOWYT"

kiedy      02 kwietnia 2017

godzina 18:oo

cena      15/20

gdzie      Pub "PEŁNA QLTURKA"

               Sochaczew, Żeromskiego 8SKOWYT (wraca do koncertowania po półtora roku przerwy)

to zespół jakiego dawno nie było na Polskiej scenie gitarowej. Zespół wyraźny, inteligentny i świadomy tego, co robi. Przywracający wiarę w siłę muzyki gitarowej i bezkompromisowej artystycznej postawy. Wyrastający ze sceny punk rockowej, ale jednocześnie wychodzący daleko poza nią. Znakiem rozpoznawczym Skowytu są dzikie, spontaniczne koncerty i bliski kontakt z publiką.
Skowyt reprezentuje nową falę polskiego rocka. Tę, która brzydzi się telewizyjnymi programami dla „talentów” i śpiewaniem o niczym. Zespołowi bliżej jest treściowo do hip-hopowych nawijaczy niż zblazowanych rockmenów. Takie są właśnie teksty i wokal Ługiego – to pełne pasji opowieści o ludziach i uczuciach. Od czasu „potęg” polskiego zaangażowanego rocka (Kult, Pidżama Porno, Lao Che, Dezerter) nie pojawił się w Polsce równie mocny głos i zdecydowany przekaz.

METKA (promuje swój pierwszy album)
Warszawska kapela założona na przełomie 2011 i 2012 roku z inicjatywy Krzyśka "Kowala" Kowalczyka. Zespół tworzy muzykę składającą się zarówno z wesołych i skocznych rytmów ska jak również niepokornych punkowych akordów oraz ciężkich rockowych riffów. Teksty, w często zabawny sposób, opisują otaczającą nas rzeczywistość.
MetKa to grupa typowo koncertowa, znakomicie sprawdzająca się na scenach klubowych, jak również na dużych scenach (Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie 2012, Woodstock Ukraina 2013, Święto ulicy Mariackiej w Katowicach 2013, EuroMajdan - Kijów 2013, Przystanek Woodstock 2013, 2014). Koncerty zespołu charakteryzują się niesamowitą energią i znakomitym kontaktem z publicznością.

                                                                                 Mirosław "DZIADEK"  Malinowski

 

Informacje dodatkowe
  5
  Oceń
  (3 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (1)

  pierwsza_krewpierwsza_krew
  +1
  Pierwszy koncert Metki i atmosferę jaka panowała w Pełnej Qlturkce pamiętam do dziś. Nie ma mowy, żeby mnie nie było i tym razem :) (2017-03-28 07:52)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy