Koncerty okolicznościowe - luty 2013r.

W dniu 14 lutego w Dziennym Domu Opieki Społecznej w Sochaczewie odbył się wyjątkowy koncert Walentynkowy. Wykonawcami podczas tego koncertu byli Pensjonariusze Dziennego Domu Pomocy Społecznej oraz uczniowie naszej szkoły: Karolina Sierota i Piotr Wójcik z klasy p. Ludwika Skrzypka; kwartet saksofonowy z klasy p. Alberta Guta w składzie: Michalina Orzechowska, Dagmara Bukowska, Hubert Płowik i Kamil Padzik; duet gitarowy z klasy p. Krystyny Panek w składzie: Angelika Włodarczyk i Kinga Dębska oraz trio fletowe z klasy p. Joanny Przewoźniczuk w składzie: Aleksandra Żakowska, Aleksandra Górecka i Izabela Jankowska. Koncert prowadziła p. J. Piątkowska-Duraj.

Dziękujemy pani dyrektor Teresie Michałowskiej za zaproszenie do udziału w koncercie, za stworzenie niepowtarzalnej atmosfery uroczystości i za wspaniałe przyjęcie nas w Dziennym Domu Opieki Społecznej.

Tego same dnia o godz. 19-tej uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w uroczystościach poświęcenia dolnego kościoła w parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Boryszewie. Swoją muzyką uroczystość uświetnili: kwartet smyczkowy z klasy p. Iwony Niemyjskiej w składzie: Kochanowska Magdalena, Musiejewska Marcelina, Pączek Gabriela i Rędzińska Michalina oraz kwartet saksofonowy z klasy p. Alberta Guta w składzie: Michalina Orzechowska, Dagmara Bukowska, Hubert Płowik i Kamil Padzik.

Cieszymy się, że dzięki zaproszeniu księdza proboszcza Jacka Skrobisza mogliśmy uczestniczyć w tym wydarzeniu.

 

Justyna Piątkowska -Duraj


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Państwowa Szkoła Muzyczna w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy