Koncerty w Pełnej Qlturce – wstęp wolny

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Koncerty w Pełnej Qlturce – wstęp wolny Koncerty i muzyka sochaczew

LESZEK LIVE zaprasza na koncert Zespołów „HELLHAIM” & „DROP PANTS” w Pub „PEŁNA QLTURKA” Sochaczew.

 

Leszek Chmielewski wyruszył w najbardziej energetyczną trasę roku.  Dlatego przyjechał też do Pub „PEŁNA QLTURKA” Sochaczew, żeby pokazać, że warto zebrać znajomych i poczuć moc koncertu na żywo.

Już w PIĄTEK  20 listopada 2015 o godz. 19:00 w imieniu Leszka zapraszamy na koncert zespołów  „HELLHAIM” i „DROP PANTS”! Jeśli kochasz muzykę i lubisz odkrywać nowe brzmienia, to koniecznie musisz do nas wpaść.

 

„HELLHAIM” & „DROP PANTS”

20 listopada 2015

Pub PEŁNA QLTURKA Sochaczew

Wstęp: WOLNY!

Przyjdź na koncert, poczuj siłę muzyki, poznawaj ludzi z pasją i baw się dobrze. Bo O TO CHŁODZI!

 

HELLHAIM - zrodzony w 2008 r w Warszawie.Od 2012 roku HELLHAIM regularnie koncertuje m.in. z Eris Is My Homegirl, Hetman, Chainsaw, Spirits Way, Frontside itp. W lutym 2015 ukaże się pierwsze wydawnictwo EP "In The Dead Of The Night", a jesienią 2015 pełny LP. Muzyka HELLHAIM oscyluje wokół szeroko pojętego heavy metalu.

 

DROP PANTS: Drop Pants – Łódzki zespół rockowo/funkowo/alternatywny założony w 2012 roku w październiku przez Adama Borowskiego oraz Andrzeja Trzebeńskiego. Po kilku roszadach w składzie w końcu znaleźli to brzmienie które ich interesuje. Wśród innych zespołów wyróżniają się tym, że nie potrafią ustać w miejscu i są w stanie rozbujać nawet najbardziej sztywną publiczność. Starają się jak najwięcej koncertować bo to ich żywioł. Grali na scenie z takimi tuzami jak: Coma, Łąki Łan, Acid Drinkers,Power of trinity , Jelonek czy T.Love. Wygrali „Łódź łowi talenty”, "Zderzak" "Juwenaliada" "Rock na Zamku", oraz zajęli 2 miejsce na konkursie „Fonografika Young Stage” i "Dobra strona rocka". Pojawili się w Radiowej Trójce, Radio Łódź oraz kilku innych polskich stacjach . Wydali swoje debiutanckie EP "Suicidium".

 

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy