Przedsezonowa konferencja prasowa RC Orkan Sochaczew

/ 1 komentarzy / 31 zdjęć
Zdjęcia i foto: Przedsezonowa konferencja prasowa RC Orkan Sochaczew  Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew
+26

28 lutego w Kramnicach Miejskich w Sochaczewie odbyła się przedsezonowa konferencja prasowa RC Orkan Sochaczew, w trakcie której przedstawiono m.in. najbliższe cele oraz zadania, jakie ma przed sobą klub.

W piątkowym spotkaniu uczestniczyli m.in. prezes RC Orkan Mieczysław Głuchowski, pełniący również rolę prowadzącego konferencję wiceprezes Robert Małolepszy, trener Tomek Malesa, trener Maciej Brażuk oraz zawodnicy Bartek Sadowski i Michał Kępa. 

W pierwszej części spotkania wiceprezes RC Orkan Sochaczew zaprezentował kalendarz meczy wiosennych. Następnie głos zabrał prezes klubu Mieczysław Głuchowski przedstawiając nadchodzące zmiany organizacyjne: 

- Wprowadziliśmy pewne zmiany. Dotychczas mieliśmy trenera przypisanego do juniorów, kadetów itd. Teraz ulegnie to zmianie i Jakub Seklecki - obecny trener juniorów przejdzie do młodzików, Tomasz Malesa trener kadetów przejdzie do juniorów, Maciek Misiak trener młodzików z grupy kobiecej przejdzie do kadetów, a Mateusz Pawłowski będzie szkolił najmłodszych. Te wszystkie propozycje powinny wpłynąć na pozytywną pracę naszego klubu.

Następnie nowy trener pierwszej drużyny Maciej Brażuk opowiedział o najbliższych celach oraz zadaniach, jakie ma przed sobą klub.

- Dziękuję bardzo za zaufanie i powierzenie mi obowiązku pełnienia roli trenera pierwszej drużyny. Dziękuję też Tomkowi, że zgodził się ze mną pracować i budować drużynę, która za kilka lat ze wszystkimi w Polsce będzie podejmować walkę. Jeśli chodzi o zawodników, którzy opuścili naszą drużynę, to są to zawodnicy Gruzińscy i Kenijczycy. Natomiast w tym sezonie wzmocnią nasze barwy: 21-letni Adriaan Staples grający na pozycji młynarza/lewego filara. Drugim zawodnikiem jest Morney Moos nominalnie grający w II i III linii młyna, bardzo dobry skoczek. Jako ostatni naszą drużynę wzmocni German Aranda. Ma za sobą występy w reprezentacji narodowej. Jest zawodnikiem I linii młyna. 

Na zakończenie konferencji przedstawiciele klubu weterana Zbigniew Dąbrowski i Robert Dłutek wręczyli wyróżnienia trzem zawodnikom debiutującym w drużynie seniorów - Sebastianowi Misiakowi, Michałowi Szwarcowi oraz Janowi Mrozińskiemu. Nie zabrakło również  podziękowań i nagród za pomoc w organizacji meczów dla Mirosława Foryszewskiego i Sławomira Dudkowskiego.

Pierwszy mecz Orkan zagra na wyjeździe już w niedzielę 8 marca z drużyną KS Edach Budowlani Lublin. Niezastąpione dla całej drużyny jest wsparcie fanów oraz kibiców, dlatego dobrze zarezerwować sobie czas i wesprzeć RC Orkan podczas zmagań w nowym sezonie. 


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

kacperskyykacperskyy
0
skoro autor artykułu nie wspomniał o celach i zadaniach to moze ja cos napisze :D :Dcele

- zarabac kolejna jak najwiekszą dodatcje od burmistrza

- zalapac sie do pierwszej dziesiatki w tabeli (na 10 druzyn)zadania:

- przepieprzyc ta dotacje na "super" zawodnikow jak to bylo w poprzednich sezonach, ktorzy maja wesprzec druzyne i spowodowac zdobycie podium a zagrają jeden mecz bez zadnych wznioslych akcji :D :D

- przewalic kasę na inne glupoty nie wplywajace od lat na jakosc gry tej druzyny

- dalej utrzymywac emertyow na stolkach

- siac jeszcze wieksza propagande niz to mialo miejsce w ubieglym sezonie

- na mecze bez znaczenia zapraszac posłów, prezydenta oraz przecinać wstęgi

- zatrudnic etatowy zespół disco - polo

- zewrzeć szeregi wśród rodziny żeby kto kolwiek przychodził na mecze żeby ładnie wyglądało chociaz na wykadrowanym zdjęciu (2020-03-02 07:54)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy