Konferencje prasowe w Sochaczewie i Żyrardowie

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Konferencje prasowe w Sochaczewie i Żyrardowie Partie polityczne sochaczew

Dziś spotkałem się z dziennikarzami w Sochaczewie i Żyrardowie. To było bardzo ważne spotkanie, podczas którego oficjalnie opublikowaliśmy list Andrzeja Dudy do Polaków. Dziękuję za obecność i rozmowy. Dziękuję za pyszną kawę i szarlotkę w Żyrardowie Emotikon smile


Andrzej Duda w liście do Polaków dziękuje za każde spotkanie, życzliwość i tysiące rozmów o Polsce, troskach i nadziejach Polaków. To nie były łatwe rozmowy. Wszędzie było słychać te same obawy: „martwimy się o przyszłość naszą i naszych bliskich”, „chcemy czuć się bezpiecznie”, „chcemy wreszcie godnie żyć we własnym kraju”.

Te uczucia i obawy posłużą Andrzejowi Dudzie za drogowskaz do tego co należy w Polsce zmienić. W liście do Polaków obiecuje przygotowanie m.in. ustawy przywracającej wiek emerytalny: 60 lat dla kobiet i 65 lat dla mężczyzn, ustawę podnoszącą kwotę wolną od podatku, ustawę zabezpieczającą polską ziemię przed wykupem, a polskie lasy przed wyprzedażą i prywatyzacją. Zapowiada także działania na rzecz silnego, niepodległego państwa, które szanuje swoich obywateli i ich konstytucyjne prawa. Wśród najważniejszych spraw jest odbudowa i wspieranie polskiego przemysłu.

Wybory prezydenckie już w najbliższą niedzielę 10 maja.

Maciej Małecki

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy