Konkurs dla kreatywnych szkół i nauczycieli

Zdjęcia i foto:  Konkurs dla kreatywnych szkół i nauczycieli  Konkursy, plebiscyty sochaczew

Samorząd Województwa Mazowieckiego ogłosił konkurs zatytułowany „EDUKREATOR NA MAZOWSZU”. Mogą wziąć w nim udział wszystkie szkoły na mazowszu w tym również te z powiatu sochaczewskiego. 

Jeśli zatem uważacie, że któraś ze szkół na terenie powiatu sochaczewskiego wyróżnia się swoimi kreatywnymi, niebanalnymi przedsięwzięciami i są w niej zajęcia związane z projektami kulturalnymi to znak, że powinna wziąć udział w konkursie. 

Zgłoszenia mogą dotyczyć szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu Mazowsza, które stwarzają przestrzeń do kreatywnego rozwoju ucznia poprzez upowszechnianie kultury. Mogą również brać w nim udział nauczyciele z tychże szkół, których cechuje wyobraźnia i pomysłowość w prowadzeniu lekcji i zajęć szkolnych oraz umiejętność inspirowania uczniów ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień kulturowych.

Głównymi założeniem konkursy jest przede wszytskim ukazanie i docenienie pomysłowych i oryginalnych pozalekcyjnych aktywności szkół i nauczycieli z terenu województwa mazowieckiego.

Termin składania kart zgłoszeń: 13 września–6 listopada 2017 r.Wnioski należy przesłać pocztą na adres Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie ul. Brechta 3, 03-472 Warszawa, lub też złożyć osobiście w siedzibie Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.


(źródło mazovia.pl)

M.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy