Konkurs fotograficzny "Sochaczewskie Impresje" rozstrzygnięty.

/ 4 komentarzy / 3 zdjęć

W dniu 19.11.2007 r. w Urzędzie Miejskim w Sochaczewie odbyło się posiedzenie komisji konkursu fotograficznego "Sochaczewskie Impresje 2007" ogłoszonego przez Referat Promocji i Informacji.

Komisja w składzie: Leonard Karpiłowski – przewodniczący komisji, Bogumił Czubacki – członek komisji, Andrzej Wierzbicki – członek komisji, Sławomir Burzyński – członek komisji, Łukasz Kruczyk – członek komisji, Anna Sobkowicz - sekretarz oceniła 125 prac 11 autorów i nagrodziła siedmiu uczestników konkursu.

Laureatami konkursu zostali:

• I MIEJSCE Jakubowi Milewskiemu – nagroda pieniężna w wysokości 750 zł i fotografia w formacie 50x70 ufundowana przez studio fotograficzne FOTO EXPRESS Marek i Łukasz Kruczyk.
• II MIEJSCE Tomaszowi Fijołkowi – nagroda pieniężna w wysokości 500 zł i fotografia w formacie 40x50 ufundowana przez studio fotograficzne FOTO EXPRESS Marek i Łukasz Kruczyk.
• III MIEJSCE Grzegorzowi Sobczakowi – nagroda pieniężna w wysokości 300 zł i fotografia w formacie 30x40 ufundowana przez studio fotograficzne FOTO EXPRESS Marek i Łukasz Kruczyk.
• NAGRODĘ SPECJALNĄ PRZEWODNICZĄCEGO JURY Sylwi Zgłobickiej za fotografie „Latarnie Burmistrza oprócz jednej”, „Chodakowska jesień”, „Ogródek jordanowski”, ”Wierzba i księżyc” – nagroda Kurs Fotografii w Internetowej Szkole Fotografii na stronie www.photo.pl o wartości 290 zł.
• WYRÓŻNIENIE Piotrowi Charążce za fotografie „Park w Żelazowej Woli” oraz „Plac Kościuszki zimową nocą” – nagroda pieniężna w wysokości 100 zł.
• WYRÓŻNIENIE Tomaszowi Samborskiemu za fotografię „Szkoła Muzyczna” – nagroda w wysokości 100 zł.
• WYRÓŻNIENIE Janowi Wasilewskiemu za fotografie „Bunkier Hansa 1a” oraz „Bunkier Hansa 4a” – nagroda pieniężna w wysokości 100 zł.


Komisja konkursowa oceniała prace w systemie punktowym od 1 do 5. Różnorodność nadesłanych prac nie wyczerpała w pełni tematyki konkursu. Zabrakło prac ściśle związanych z Sochaczewem. Celem konkursu jest pozyskanie materiału zdjęciowego do publikacji promocyjnych o mieście, w których chcemy przy współpracy z lokalną społecznością prezentować atrakcyjne i przyjazne oblicze naszego miasta. W kolejnych edycjach konkursu oczekujemy więc prac ukazujących piękno Sochaczewa, który zmieniając swój wizerunek każdego roku otwiera nowe możliwości jego fotograficznej percepcji.

Wszystkim uczestnikom konkursu życzymy dalszych sukcesów w dziedzinie fotografii i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu „Sochaczewskie impresje”.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (4)

trycjatrycja
0
Czy można poznać nagrodzone i wyróżnione prace? (2007-11-24 20:52)
erkalerkal
0
Może warto prace opublikować na esocho? Jest także nadzieja, że kalendarz na rok 2008 nie będzie miał takich wątpliwych ujęć (szczególnie spoglądam na muszlę), jak ten roku bieżącego. (2007-11-24 23:07)
bolo16bolo16
0
http://www.digart.pl/zoom/1278409/komin_chemitexowski.html
zapraszam do obejrzenia moich zdjec to nie sa wszystkie ale uwazam ze sa chyba dobre i zaluje ze nie dalem jakiegos do tego konkursu;> pozdro (2007-11-29 16:41)
bolo16bolo16
0

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy