Granty dla młodych organizacji i grup nieformalnych

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Granty dla młodych organizacji i grup nieformalnych NGO lokalne sochaczew

Do 20 marca 2017 można składać wnioski w tegorocznym konkursie dla młodych organizacji pozarządowych, grup nieformalnych i samopomocowych z terenu województwa mazowieckiego. W ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich – Mazowsze Lokalnie wspartych zostanie ok. 150 projektów kwotą ponad 675 tys. zł.To już czwarta edycja konkursu dedykowana młodym organizacjom pozarządowym i grupom nieformalnym z Mazowsza, w którym można uzyskać mikrodotację w wysokości do 5 tysięcy złotych. W ramach tegorocznej edycji programu FIO-Mazowsze Lokalnie czeka ponad 675 tysięcy złotych. Operatorzy planują przyznać około 150 mikrodotacji.

Głównym celem programu jest wsparcie działań, które inicjują współpracę mieszkańców województwa mazowieckiego na rzecz dobra wspólnego, zwiększenie roli inicjatyw oddolnych, animowanie działań samopomocowych, oraz wspieranie organizacji pozarządowych.

Więcej informacji o konkursie na stronie www.mazowszelokalnie.pl

Na terenie powiatu sochaczewskiego, ambasadorem programu FIO-Mazowsze Lokalnie jest Porozumienie Organizacji Pozarządowych Powiatu Sochaczewskiego, które zaprasza na spotkanie informacyjne na temat ogłoszonego konkursu i możliwości aplikowania w nim organizacji i grup z terenu powiatu sochaczewskiego. Spotkanie odbędzie się 8 marca od godz. 16:30 w Centrum Edukacyjno – Turystycznym przy Stacji Muzeum ul. Towarowa 7, wejście od ul. Licealnej. Więcej informacji o spotkaniu na stronie www.popps.org.pl.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy