WYNIKI Konkursu Kina Odeon - bilety na seans "Nadzwyczajni"

/ 6 komentarzy
Zdjęcia i foto: WYNIKI Konkursu Kina Odeon - bilety na seans "Nadzwyczajni" Rekreacja sochaczew

Listopad to początek nowego cyklu filmowego "Kobiety w roli głównej" w Kinie Odeon, który jest związany z podejmowaniem trudnych, czasem przemilczanych tematów. Pierwszy seans mamy za sobą. Drugą propozycją, którą będzie można obejrzeć w tej serii jest produkcja "Nadzwyczajni". Film twórców jakich tytułów jak "Nietykalni".


Kobiety w Roli Głównej to nowy cykl, który będzie odbywać się w każdy drugi czwartek miesiąca. Jest to stały punkt w wydarzeniach organizowanych przez Kino Odeon. Na gości czekać będzie przygotowany słodki poczęstunek oraz odbędzie się losowanie nagród, które ufundowane zostały przez partnerów cyklu: Restauracja Fresco, Ederm Salon Urody, Only Wood, Salon Urody Aleksandra Dutkiewicz, Klinika Witaminowa, Łoskot CAFE, KinAds, Nature House, Kwiaciarnia Ale Bajka, Salon optyczny Perfekt Optyk.


Tym razem zmierzymy się z tematem autyzmu. Chcąc lepiej zrozumieć to zaburzenie do udziały w tym wydarzeniu zaprosiliśmy Panią Kamilę Karasek z Zespołu Szkół Specjalnych w Erminowie, prezesa fundacji na rzecz osób z autyzmem Jestem, Panią Agnieszkę Gołębiewską z Centrum Wspomagania Rozwoju Dziecka Akuku, a także Panią Emilię Dąbrowską psychologa i psychoonkologa prowadzącą Szkołę Spokoju i to właśnie autyzm będzie tematem naszych rozważań. Spotkanie poprowadzi Pani Katarzyna Pyś-Fabjańczyk.


Zapraszamy do udziału w konkursie w którym można wygrać jedno podwójne zaproszenie na seans "Nadzwyczajni", na który odbędzie się 12 grudnia o godzinie 18.00. Wystarczy w krótkim opisie pod artykułem umieścić odpowiedź na pytanie:


Prezent świąteczny - pomysłowy czy drogi?


Na odpowiedzi czekamy do 10 grudnia :) do godziny 12.00. Wybierzemy najciekawszą, a bilet będzie można odebrać przed seansem bezpośrednio w Kinie Odeon. 


WYNIKI KONKURSU:

Zaproszenie do Kina Odeon wygrywa użytkownik: Shitmonster.


Odbiór wejściówki dla dwóch osób przed seansem "Nadzwyczajni" w dniu 12 grudnia bezpośrednio w Kinie Odeon. Weryfikacja za pomocą danych podanych przy rejestracji na portalu, włącznie z adresem mailowym. 


Gratulujemy.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (6)

pawel-gajdapawel-gajda
0
Według mnie prezent świąteczny pomysłowy, a ukochana osoba z pewnością doceni nasz wysiłek i będzie nas kochać jeszcze bardziej. (2019-12-08 00:17)
wsekwsek
0
Pomysłowy!! Nawet najdroższy, ale nietrafiony prezent nie utkwi w pamięci i nie przyniesie tyle radości jak pomysłowo wybrana, nawet niedroga "pierdółka". Ale "krzyżówka" pomysłowości z kosztownością też jest jak najbardziej OK. (2019-12-08 10:22)
ShitmonsterShitmonster
0


Każdy pomysłowy prezent jest drogi,

Nie każdy drogi prezent jest pomysłowy (2019-12-08 20:09)
gajgaj
0
:) Pomysłowy prezent może być tani, jeśli znasz dobrze osobę którą chcesz obdarować i sam go zrobisz.  (2019-12-08 20:55)
agnieszka11agnieszka11
0
Stawiam na pomysłowość. Pomysł oznacza oddanie wraz z prezentem cząsteczki siebie, a więc nie ma miejsca na "pudło". (2019-12-08 21:33)
natalia-zazdzyknatalia-zazdzyk
0
(2019-12-09 00:52)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy