Zaloguj się do konta

WYNIKI Konkursu Kina Odeon - bilety na seans "Nadzwyczajni"

Redakcja
2019-12-05
Rekreacja

Listopad to początek nowego cyklu filmowego "Kobiety w roli głównej" w Kinie Odeon, który jest związany z podejmowaniem trudnych, czasem przemilczanych tematów. Pierwszy seans mamy za sobą. Drugą propozycją, którą będzie można obejrzeć w tej serii jest produkcja "Nadzwyczajni". Film twórców jakich tytułów jak "Nietykalni".


Kobiety w Roli Głównej to nowy cykl, który będzie odbywać się w każdy drugi czwartek miesiąca. Jest to stały punkt w wydarzeniach organizowanych przez Kino Odeon. Na gości czekać będzie przygotowany słodki poczęstunek oraz odbędzie się losowanie nagród, które ufundowane zostały przez partnerów cyklu: Restauracja Fresco, Ederm Salon Urody, Only Wood, Salon Urody Aleksandra Dutkiewicz, Klinika Witaminowa, Łoskot CAFE, KinAds, Nature House, Kwiaciarnia Ale Bajka, Salon optyczny Perfekt Optyk.


Tym razem zmierzymy się z tematem autyzmu. Chcąc lepiej zrozumieć to zaburzenie do udziały w tym wydarzeniu zaprosiliśmy Panią Kamilę Karasek z Zespołu Szkół Specjalnych w Erminowie, prezesa fundacji na rzecz osób z autyzmem Jestem, Panią Agnieszkę Gołębiewską z Centrum Wspomagania Rozwoju Dziecka Akuku, a także Panią Emilię Dąbrowską psychologa i psychoonkologa prowadzącą Szkołę Spokoju i to właśnie autyzm będzie tematem naszych rozważań. Spotkanie poprowadzi Pani Katarzyna Pyś-Fabjańczyk.


Zapraszamy do udziału w konkursie w którym można wygrać jedno podwójne zaproszenie na seans "Nadzwyczajni", na który odbędzie się 12 grudnia o godzinie 18.00. Wystarczy w krótkim opisie pod artykułem umieścić odpowiedź na pytanie:


Prezent świąteczny - pomysłowy czy drogi?


Na odpowiedzi czekamy do 10 grudnia :) do godziny 12.00. Wybierzemy najciekawszą, a bilet będzie można odebrać przed seansem bezpośrednio w Kinie Odeon. 


WYNIKI KONKURSU:

Zaproszenie do Kina Odeon wygrywa użytkownik: Shitmonster.


Odbiór wejściówki dla dwóch osób przed seansem "Nadzwyczajni" w dniu 12 grudnia bezpośrednio w Kinie Odeon. Weryfikacja za pomocą danych podanych przy rejestracji na portalu, włącznie z adresem mailowym. 


Gratulujemy.

Opinie (6)

pawel-gajda

Według mnie prezent świąteczny pomysłowy, a ukochana osoba z pewnością doceni nasz wysiłek i będzie nas kochać jeszcze bardziej. [2019-12-08 00:17]

wsek

Pomysłowy!! Nawet najdroższy, ale nietrafiony prezent nie utkwi w pamięci i nie przyniesie tyle radości jak pomysłowo wybrana, nawet niedroga "pierdółka". Ale "krzyżówka" pomysłowości z kosztownością też jest jak najbardziej OK. [2019-12-08 10:22]

Shitmonster

Każdy pomysłowy prezent jest drogi, Nie każdy drogi prezent jest pomysłowy [2019-12-08 20:09]

gaj

:) Pomysłowy prezent może być tani, jeśli znasz dobrze osobę którą chcesz obdarować i sam go zrobisz.  [2019-12-08 20:55]

agnieszka11

Stawiam na pomysłowość. Pomysł oznacza oddanie wraz z prezentem cząsteczki siebie, a więc nie ma miejsca na "pudło". [2019-12-08 21:33]

natalia-zazdzyk

[2019-12-09 00:52]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc