Konkurs Ministra Spraw Zagranicznych

/ 2 komentarzy

Minister Spraw Zagranicznych ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania: Promocja wiedzy o Polsce – 2007. Oferty muszą wpłynąć do ministerstwa najpóźniej 2 marca 2007.
Celem konkursu jest w szczególności upowszechnianie wiedzy o Polsce i jej historii, promocja pozytywnego wizerunku Polski za granicą oraz nawiązywanie trwałej współpracy między społeczeństwami i instytucjami Polski i innych krajów. Zadanie związane z tym konkursem ofert polega na promowaniu w środowisku międzynarodowym wiedzy na temat kluczowych momentów i procesów w historii Polski, zwłaszcza w odniesieniu do XX wieku, oraz Polski współczesnej, w tym tworzenia systemu demokratycznego i gospodarki wolnorynkowej.
Uczestnikami konkursu mogą być zarejestrowane na terenie Rzeczypospolitej Polskiej organizacje pozarządowe niebędące jednostkami sektora finansów publicznych.
Wysokość środków finansowych przeznaczonych na realizację ww. zadania wynosi 1 500 000zł.
Jedna organizacja może zgłosić tylko jeden projekt. Regulamin konkursu zamieszczono na stronie www.msz.gov.pl. Przyjęty projekt należy zrealizować nie później niż do dnia 30.11.2007 r.
Termin składania ofert konkursowych: 2.03.2007 r. (decyduje data wpływu wniosku).

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

JuniorJunior
0
Jak te prace bedzie oceniala Minister Fotyga to każdy ma szanse wygrac hehehehe :) oczewisice nie ze wzgledu na jakosc pracy :) (2007-02-20 17:52)
erkalerkal
0
to nie fatyga (2007-02-20 20:15)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy