Konkurs na ozdoby wielkanocne

/ 1 komentarzy

LGD Ziemia Chełmońskiego zaprasza do udziału w konkursie na wykonanie barwnych, unikatowych dekoracji wielkanocnych obejmujący:
1. Stroiki wielkanocne /wiosenne/.
2. Pisanki /preferowana wielkość wydmuszek naturalnych jaj gęsich/
3. Serwetki dekorowane /wyszywane, malowane lub szydełkowane/

W konkursie preferowani będą lokalni twórcy zamieszkujący i działający na terenie gmin: Baranów, Grodzisk Mazowiecki /bez miasta/, Jaktorów, Nadarzyn, Mszczonów, Teresin, Radziejowice, gminy Sochaczew, Nowa Sucha, Rybno, Żabia Wola ponieważ celem konkursu jest nie tylko upowszechnianie rękodzieła jako waloryzacji naszego dziedzictwa, lecz również zamówienie/zakup wybranych prac w celu wykorzystania ich jako materiały reklamujące nasz teren i jego kulturę.

Prace przykładowe /nie więcej niż dwie w każdej kategorii/ na podstawie których komisja konkursowa złożona z Członków Zarządu Stowarzyszenia LGD Ziemia Chełmońskiego dokona wyboru, zostaną powinny być dostarczone do siedziby Lokalnej Grupy Działania Ziemia Chełmońskiego w Żabiej Woli ul. Warszawska 24 do 19.02.2013 roku do godziny 16.00, lub do biura w Teresinie w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Teresinie, Aleja XX-lecia 32 w dniu 18.02.1013 roku do godz. 16.00.
Przed przystąpieniem do konkursu prosimy o zapoznanie się z regulaminem

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

agata03agata03
0

Regulamin dostępny na stronie Stowarzyszenia LGD Ziemia Chełmońskiego:


 http://www.ziemiachelmonskiego.pl/files/Regulamin%20konkursu%20rekodzielo%202013.doc

(2013-02-07 12:25)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy