Konkurs Ośmiu Wspaniałych - po raz siódmy

Kochani, jutro upływa termin przyjmowania zgłoszeń do VII Sochaczewskiej Edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków ,,Ośmiu Wspaniałych”. Taaaak, to już siedem lat  :)

Popatrzcie uważnie, czy obok Was nie ma przypadkiem młodej osoby, która ma dobre serce, jest życzliwa, obdziela innych uśmiechami i zawsze jest chętna do pomocy.  Współpraca  z innymi daje jej dużo radości i satysfakcji . Nie lubi plotek, za to jest dyskretna i potrafi dochować tajemnicy. Zaraża innych swoja wrażliwością i empatią. Głośno mówi ,,nie” wszelkim uzależnieniom, krzywdzeniu innych, obłudzie i fałszowi. Jest skuteczna i udało jej się zrobić coś dobrego, o czym warto powiedzieć  innym.

Jeśli znacie kogoś takiego i ta osoba  ma nie mniej niż 10 lat i nie więcej niż  19 lat (czyli jest jeszcze nastolatkiem), to koniecznie zgłoście ją do konkursu ,,Ośmiu Wspaniałych”. Nagłaśniajmy i nagradzajmy dobro. Stawiajmy innym za wzór wspaniałych młodych ludzi. Jestem pewna, że w naszym powiecie ich nie brakuje.

Jak to zrobić?

Najpierw zapoznać się z regulaminem konkursu.

Następnie  wydrukować i wypełnić kartę zgłoszenia kandydata.  Formularze udostępnione zostały na stronie internetowej Miejskiego Przedszkola Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Sochaczewie


http://mp4.sochaczew.pl/

w zakładce Konkurs Ośmiu Wspaniałych

 

oraz  na stronie Zespołu Szkół Specjalnych w Erminowie


http://www.e-sochaczew.pl/sochaczew,rozpoczyna-sie-vii-sochaczewska-edycja-samorzadowego-konkursu-nastolatkow-8222osmiu-wspanialych,34983.html

 

Zgłoszenie powinno zawierać minimum dwie rekomendacje, czyli pisemne opinie osób lub instytucji o działalności wolontariusza.

I ostatni krok – dokumenty złożyć w sekretariacie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie, ul. Piłsudskiego 51, do dnia 7 marca do godziny 15:00.


Kandydata do konkursu może zgłosić instytucja lub osoba prywatna.


Przypomnę, że konkurs przebiega w dwóch kategoriach wiekowych:

ÓSEMECZKI – uczniowie szkół podstawowych

ÓSEMKI - uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Zgłoszenia są przyjmowane indywidualnie i grupowo.

 

Organizatorem konkursu ,,Ośmiu Wspaniałych” jest Lokalny Komitet Organizacyjny, a współorganizatorami  Starostwo Powiatowe  oraz Urząd Miasta w Sochaczewie.

Partnerzy konkursu: Gmina Brochów, Gmina Iłów, Gmina Młodzieszyn, Gmina Nowa Sucha, Gmina Sochaczew, Gmina Rybno, Gmina Teresin.

Patronat medialny:  Echo Powiatu, Express Sochaczewski, Ziemia Sochaczewska, Radio Fama, e-sochaczew.pl , sochaczew.pl, sochaczewianin.pl.

 

0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmySochaczew wiadomości - TOP5