Konkurs- Ozdoba Wigilijna i Kartka Bożonarodzeniowa

Zdjęcia i foto: Konkurs- Ozdoba Wigilijna i Kartka Bożonarodzeniowa Sztuki plastyczne sochaczew

Sochaczewskie Centrum Kultury ogłasza konkurs dla dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych na „Kartkę na Boże Narodzenie” i „Ozdobę wigilijną”. 

SCK zaprasza wszystkie dzieci do udziału w konkursie i własnoręcznego przygotowania świątecznych ozdób wigilijnych (na choinkę, na okno, na stół) oraz Kartek Bożonarodzeniowych (format A4, własny projekt, technika – rysunek, grafika, malarstwo).

Prace oceniane będą zgodnie z następującymi kryteriami:

– oryginalność

– tematyka

– estetyka wykonania

– samodzielność

– funkcjonalność

– dobór i wykorzystanie materiałów (w szczególności naturalnych)

Każda praca musi zawierać dane autora (imię i nazwisko, klasa i wiek, adres szkoły, opiekun, telefon kontaktowy). Należy je dostarczać do sekretariatu w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ul. Chopina 101 do 29 listopada 2019 r.

Oficjalne rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w niedzielę, 8 grudnia o godz.15.45 podczas „Mikołajek” w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ul. 15 Sierpnia 83. Wydarzenie zostanie połączone z wystawą najpiękniejszych prac w galerii ZeDeK.

Zwycięzcom wręczone zostaną nagrody. Przewidziane są również wyróżnienia i dyplomy.

Zostanie także wybrana najpiękniejsza kartka na ,,Pocztówkę Świąteczną SCK” – zwycięski projekt będzie wydrukowany jako kartka świąteczna Sochaczewskiego Centrum Kultury.  0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy