Kontener mieszkalny w ogniu: Nowy Białynin

/ 6 zdjęć
Zdjęcia i foto: Kontener mieszkalny w ogniu: Nowy Białynin Pożary, straż pożarna sochaczew
+1

Do zdarzenia doszło wczoraj, 4 stycznia br. w Nowym Białyninie na terenie gminy Nowa Sucha. Dyżurny operacyjny powiatu Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie o godz. 15.51 przyjął zgłoszenie o pożarze kontenera mieszkalnego. Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy gaśnicze z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Sochaczewie oraz zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowej Suchej. Istniało podejrzenie, że wewnątrz może znajdować się lokator.

 

Po dojeździe zastępów stwierdzono, że pożarem w całości objęty jest kontener mieszkalny konstrukcji metalowej o rozmiarach około 6×3 metry. Istniało podejrzenie, że wewnątrz może znajdować się lokator.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu dopływu energii elektrycznej oraz podaniu dwóch prądów gaśniczych wody w natarciu na płonące wyposażenie kontenera.

Wprowadzeni do środka ratownicy w aparatach powietrznych przeszukali wnętrze obiektu i nie stwierdzili obecności żadnych osób. Wewnątrz znajdowała się butla z gazem propan-butan, którą wyniesiono na zewnątrz i poddano schładzaniu.

Działania prowadzone przez 12 strażaków zakończono o godzinie 17:44.

 

Tekst i zdjęcia: st. kpt. T. Fijołek

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy