Kontrast zaprasza na Jazz Francais

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Kontrast zaprasza na Jazz Francais Koncerty i muzyka sochaczew

Sochaczewski klub Kontrast zaprasza na koncert Erica Follego oraz Jacka Prokopowicza. Muzyczny duet zaprezentuje wiat francuskiej muzyki. 


Erik Folly to entuzjasta muzyki Edith Piaf, Yves Montand`a czy Franka Sinatry. Erik cechuje się fantastycznym głosem i odnajduje się w muzyce amerykańskiej takich wykonawców jak Steve Wonder, Michael Jackson czy Ed Sheeran. Jest kompozytorem własnych utworów muzycznych oraz aktorem i tancerzem. Widzowie mogli oglądać tego utalentowanego muzyka w produkcjach tanecznych oraz muzycznych w Polsce oraz poza jej granicami między innymi we Francji. Współpracował z polskimi artystami takimi jak Poitr Polk, Tatiana Okupnik czy Anna Jurksztowicz.  


Przybliżając postać Jacka Prokopowicza należy nadmienić, iż jest to organista oraz pianista i kompozytor. Jego działalność łączy się z programem 3 Polskiego Radia oraz trasami koncertowymi muzyki blues GG Amos, Jennifer Batten czy Chaz de Paolo. W 2012 roku zdobył tytuł Najlepszego Klawiszowca 2011 roku. 


Duet, który wystąpi na scenie Klubu Kontrast z pewnością dostarczy wielkich emocji muzycznych.


Gdzie i kiedy odbędzie się wydarzenie?
Koncert odbędzie się 29 września o godzinie 19.00 w Sochaczewskim Centrum Kultury w Klucie Kontrast. Adres to ulica 15 Sierpnia 83. Wstęp na wydarzenie jest wolny. Można dokonywać rezerwacji stolików na stronie SCK oraz telefonicznie pod numerem 46 863 07 68 

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy