Kontrola bulwarów zakończona kilkunastoma mandatami karnymi

/ 4 komentarzy
Zdjęcia i foto: Kontrola bulwarów zakończona kilkunastoma mandatami karnymi Narkotyki, alkohol sochaczew

Nałożeniem kilkunastu mandatów karnych zakończyła się sobotnia kontrola bulwarów i pobliskiego parku w Sochaczewie. Najczęstszym powodem interwencji mundurowych było spożywanie alkoholu w miejscu publicznym i zaśmiecanie.


Policjanci z sochaczewskiej komendy kontrolują bulwary i parki na terenie Sochaczewa. Ich działania mają na celu ograniczenie przestępstw i wykroczeń szczególnie uciążliwych dla społeczeństwa, a także poprawę bezpieczeństwa wśród lokalnej społeczności. 


Tylko w ubiegłą sobotę policjanci kilkukrotnie pojawiali się w rejonie bulwarów i parku. Za popełnione wykroczenia, takie jak spożywanie alkoholu w miejscu publicznym i zaśmiecanie, nałożyli kilkanaście mandatów karnych.


(źródło KPP w Sochaczewie)

M.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (4)

joanna-gerszjoanna-gersz
0
Zapraszamy jeszcze do Chodakowa do naszego parku i na Pasaż Duplickiego. (2019-07-02 09:56)
pierwsza_krewpierwsza_krew
0
Takie miasto - takie rozrywki. (2019-07-05 14:01)
przemek-przemekprzemek-przemek
0
I to jest właśnie nasze BEZNADZIEJNE miasto!!!! Ani jednego miejsca dla młodych zeby mogli spotkać się ze znajomymi i mogli wypić piwko na świeżym powietrzu.... na szczęście policja Sochaczewska łapie skrupulatnie takich bandziorów!!! Katastrofa i wstyd (2019-07-05 16:27)
first-onefirst-one
0
I bardzo dobrze. Pijana patologia drze mordy. Szkoda że policja nie robi objazdów po osiedlach po godzinie 22. Odkąd wprowadzono 500+ zalew patologii i plebsu. (2019-07-06 21:17)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy