Kontrole autobusów podczas ferii zimowych

Zdjęcia i foto: Kontrole autobusów podczas ferii zimowych Komunikaty sochaczew

Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie przypomina, że kontrole autobusów wyjeżdżających na ferie/ zimowiska można zgłaszać do Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Sochaczewie przy ulicy Warszawskiej 23. Wyjazd autobusu można zgłosić osobiście w pokoju nr 200, 201, 202 oraz za pośrednictwem poczty e-mail: wrdsochaczew@wp.pl.

Zgłoszeń powinni dokonać organizatorzy wyjazdu w formie pisemnej, minimum 7 dni przed planowanym odjazdem, podając w informacji  datę i godzinę planowanej kontroli, przewoźnika, numer rejestracyjny pojazdu oraz miejsce docelowe.

W informacji należy uwzględnić również czas niezbędny na przeprowadzenie kontroli, który wynosi z reguły około 30 minut. Funkcjonariusze ruchu drogowego będą przeprowadzać kontrole na parkingu przy ulicy Warszawskiej w Sochaczewie, naprzeciw bramy wjazdowej do MKS Orkan Sochaczew. Niezależnie od kontroli planowych, w przypadku uzasadnionych wątpliwości co do stanu trzeźwości kierującego autobusem lub stanu technicznego pojazdu, prosimy o informację dzwoniąc na numer 997.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy