Kontrole autokarów przed wyjazdem na ferie zimowe

/ 2 komentarzy
Zdjęcia i foto: Kontrole autokarów przed wyjazdem na ferie zimowe Komunikaty sochaczew


Ferie przed nami. Niedługo nasze dzieci będą wyjeżdżać na wycieczki lub obozy zimowe. Przypominamy, że organizator wyjazdu może złożyć wniosek o kontrolę autokaru.

 

Na terenie powiatu sochaczewskiego ferie będą trwały od 15 do 28 stycznia 2018 roku. W trosce o bezpieczeństwo dzieci wyjeżdżających na kolonie i obozy, funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie przypominają, że istnieje możliwość przeprowadzenia kontroli technicznej autokarów oraz sprawdzenia trzeźwości kierowców.

 

Pisemne wnioski organizatorów wyjazdu prosimy składać w sekretariacie Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie minimum tydzień przed planowanym wyjazdem.

Kontrole odbywają się na parkingu przy ulicy Warszawskiej naprzeciwko stadionu.

 

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

darek60darek60
+1
Chyba coś tu nie tak z kontrolą na ul. Warszawskiej.

Jeżeli autokar jedzie z szymanowa czy teresina to chyba rodzice chcą znać stan autokaru i kontrola powinna być w naszej obecności.

Niekiedy to co jedzie z naszymi pociechami naprawdę nie powinno chyba nawet i pracowników do pracy dowozic.
No ale niektórzy myślą że tańszy to i lepszy , a ten tańszy to tak naprawdę nie jest tańszy

(2018-01-07 17:13)
tomasz-nowaktomasz-nowak
+1

Kontrole są jak najbardziej wskazane. Na barkach kierowców tak pojemnych pojazdów, szczególnie przed wycieczkami na dłuższych trasach w okresie ferii zimowych lub wakacji, ciąży ogromna odpowiedzialność i dla bezpieczeństwa pasażerów warto, by wszystkie formalności w kwestii bezpieczeństwa były dopięte na ostatni guzik. Nie ma sensu się narażać na niepotrzebne wypadki. W takich chwilach cieszę się, że sam wybrałem firmę http://www.autokaryakord.pl/ która pod tym względem zachowuje pełny profesjonalizm, organizując regularne przeglądy swojej floty i trzymając rękę na pulsie.

(2018-01-09 08:42)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy