Kontrolowana debata albo żadna - Jacek Kurski wkracza do akcji

/ 8 komentarzy
Zdjęcia i foto: Kontrolowana debata albo żadna - Jacek Kurski wkracza do akcji  Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew

Jak poinformował portal Onet.pl Jacek Kurski mówi zdecydowane nie debacie, która mogłaby być transmitowana przez kilka telewizji. 


Niestety wygląda na to, że przed wyborami w 2020 roku nie będzie bezpośredniej debaty kandydatów na urząd prezydenta. Jak podawał portal onet.pl stanowcze nie mówi Jacek Kurski. Na początku tygodnia Rafał Trzaskowski zaprosił Andrzeja Dudę do "Areny Prezydenckiej", jednak ten nie pojawił się w Lesznie, czyli miejscowości w której odbyła się arena. Andrzeja Dudę mogliśmy zobaczyć w Końskich, gdzie miał własną debatę transmitowaną przez TVP. 


Warto wiedzieć, że podczas "Areny Prezydenckiej" Rafał Trzaskowski odpowiadał na pytania różnych redakcji zaproszonych na spotkanie, takich jak Wyborcza, Fakt, TVN, Dziennik Gazeta Prawna czy Rzeczpospolita. Pytania Trzaskowskiemu zadawali też wysłannicy TVP i mediów prawicowych sympatyzujących z PiS, natomiast Duda odpowiadał jedynie na pytania dziennikarzy rządowej telewizji oraz osoby z publiczności, które okazały się nie być przypadkowymi mieszkańcami, a działaczami Zjednoczonej Prawicy


TVN i Polsat wyraziły zgodę na relację debaty, jednak TVP jest zdecydowanie na nie. Otóż, jak podawał Onet.pl osoba z telewizji publicznej mówiła - Nie możemy się zgodzić na debatę nad którą nie mamy kontroli. To mogłoby zaszkodzić Dudzie. Nie wiadomo jak wypadłby w takim starciu. 


To chyba tyle w temacie... Jeśli nie chcemy debaty, której synonimem są słowa dialog, rozmowa, polemika czy też omawianie, negocjacje to co to oznacza? 


Czy człowiek, któremu nie po drodze są dialogi, debaty i negocjacje może być prezydentem wszystkich Polaków?


Każdy powinien odpowiedzieć sobie na to pytanie 12 lipca przy urnie wyborczej. Nie bądź pionkiem w tej grze. 

 3
Oceń
(2 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (8)

ShitmonsterShitmonster
0
Ja również życzę miłej zabawy przy urnie!

Jeszcze tylko niecałe 4 dni do końca tego cyrku i pajacowania UFFFfffffffff (2020-07-08 21:53)
first-onefirst-one
0
Czy Rafał Trzaskowski ma wystarczającą liczbę mężów zaufania w Sochaczewie? Jeżeli nie to gdzie się zgłosić? (2020-07-09 04:22)
robroyrobroy
0
za napis na koszulce,a może miała złe mysli?https://twitter.com/KatarzynaKlass/status/1280539564717768707 (2020-07-09 07:02)
wkurzonywkurzony
0
No cóż! Skoro naczelny bulterier Kaczyńskich tak mówi! On pewnie zna Du..ę lepiej i wie jakich głupot mógłby nagadać w czasie takiej debaty. Tak więc musimy się obejść smakiem. Przy okazji TYCH wyborów kabaretu w wykonaniu Du..y nie będzie. (2020-07-09 08:31)
wbienkowbienko
+1
No to Kura skasował Dudę, bulterier prezeska.

Hierarchia jest taka:

Krzysztof Jarzyna ze Szczecina -> Prezes PiS -> Prezes Telewizji PiS -> Prezydent Duda (2020-07-09 11:40)
robroyrobroy
0
@wbienko,pisze się KURŁA, u Chopina studiowałeś?,Kurski i Duda się nie tolerują,cała ta kampania pożal się Boże ,z podstawionymi,"przypadkowymi" rozmówcami, z wiadomościami w TVP,ma dokopać Dudzie,nieomal mu się to udaje,on (Kurski już nie jest szefem TVP) jest niby tylko doradcą na Woronicza,ale ....ludzie tego nie widzą? (2020-07-09 15:32)
wbienkowbienko
0
@robroy

Ale oprócz pewnych kuropochodnych nieścisłości semantycznych, to hierarchia jest merytorycznie OK, prawda?

:)

(2020-07-09 15:52)
robroyrobroy
0
tak a propo narkotycznych kierowców Niemieckiej firmy Arriva obsługującej Warszawę (2020-07-09 18:39)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy