Konwencja Przyjaznego Samorządu w Sochaczewie

/ 2 komentarzy / 46 zdjęć
Zdjęcia i foto: Konwencja Przyjaznego Samorządu w Sochaczewie Wybory samorządowe 2014 sochaczew
+41

Ponad 150 osób uczestniczyło w inauguracji kampanii KWW Przyjazny Samorząd, wiele z rodzinami. Przychodzących witał Przemysław Gaik - kandydat na burmistrza. Każdy dostał emblemat komitetu, baloniki oraz ciągutki, czyli słynne krówki. Jak powiedziała nam szefowa sztabu Aneta Ligner  - krówki to taki słodki akcent kampanii Przyjaznego Samorządu.  Baloniki, kwiaty, mównica, sprzęt muzyczny na scenie, na ekranie zdjęcia kandydatów, a w tle przyjemne brzmienie salsy - całość zupełnie jak na konwencji krajowej nie jednej dużej organizacji. 

Konwencję poprowadzili  Anna Podsędek i Piotr Wróbel. Prezentacja kandydatów wzbogacona była o wystąpienia liderów list wyborczych:  Jarosława Piątka, Tomasza Krzyszczaka oraz Jolanty Popiołek. Wśród kandydatów były czołowe postacie sochaczewskiej PO oraz wiele osób do niedawna związanych z sochaczewską lewicą. Na listach wyborczych Przyjaznego Samorządu jest również wiele osób niezaangażowanych w lokalną politykę. 

Czas na Sochaczew

Głównym punktem konwencji było wystąpienie programowe kandydata na burmistrza Przemysława Gaika, który mówił o planowanych inwestycjach, budżetach dzielnicowych, inkubatorze przedsiębiorczości czy bezpłatnej komunikacji miejskiej. Tym wystąpieniem zakończono część oficjalną.

Takiej konwencji u nas nie było

Z pewnością dla wszystkich gości zaskoczeniem był rockowy występ zespołu „Jeżcze” oraz piosenka „Nie ma mocnych na Gaika”. Na zakończenie konwencji zaproszono na kawę i pyszny tort z logiem Przyjaznego Samorządu.

Jesteśmy silną grupą, która ma pomysł na Sochaczew i na powiat. Same listy kandydatów świadczą o tym, że przekonaliśmy wiele osób z różnych środowisk. Teraz z naszym przesłaniem dotrzemy do mieszkańców i wiem, że spodoba im się idea Przyjaznego Samorządu.

Zaczynamy prawdziwą kampanię wyborczą. Konwencja KWW Przyjazny Samorząd to pierwszy krok w drodze po zwycięstwo w najbliższych wyborach - powiedział Przemysław Gaik. Teledysk z konwencji Przyjaznego Samorządu.Wystąpienie Przemysława Gaika.Wystąpienie Jolanty Popiołek.Wystąpienie Tomasza KrzyszczakaKoncert zespołu "Jeżcze" podczas konwencji Przyjaznego Samorządu. 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

numeriusnumerius
0
Kawał dobrej roboty robi ta ekipa.Jedyni oprócz NovoOsieckich których bardzo wyraźnie widać.Myślę że szykuje sie druga tura Osiecki- Gaik (2014-10-23 11:48)
FuriuszFuriusz
0
Sprawnie przeprowadzone, bardzo dobry początek kampanii. Oby tak dalej (2014-10-26 09:20)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy