Koronawirus i jego skutki w Sochaczewie - drożdży brak

Zdjęcia i foto: Koronawirus i jego skutki w Sochaczewie - drożdży brak  Rekreacja sochaczew

Koronawirus zbiera pierwsze żniwo. Są nim braki na niektórych sklepowych półkach. Ci, którzy w zapobiegliwości zrobili zapasy mogą spać w spokoju. Natomiast fani wypieków, którzy nie ubezpieczyli się w zapasy drożdży mogą mieć problem. 


W jednym z sochaczewskich sklepów widnieje kartka z napisem: Drożdży BRAK jakkolwiek to brzmi :) i choć dla entuzjastów wypieków może to nie być tak optymistyczna, wywołująca uśmiech na twarzy informacja, to jednak świadczy, że nieco pogody ducha przy trudnej sytuacji zachowujemy. 


Stan epidemii łatwy nie jest. Przede wszystkim należy dbać o zabezpieczenie się podczas zakupów i natychmiastowe mycie rąk po powrocie do domu. Jednak przy całej sytuacji pokazujemy dwie wartościowe rzeczy dla wszystkich - po pierwsze nie tracimy mimo wszystko pogody ducha i uśmiechu, który przekazujemy innym oraz z pewnością po publikacji pojawią się komentarze, gdzie jednak można dostać drożdże. Bo sochaczewianie pomagać sobie potrafią, co udowodniliśmy już wiele razy.


Mamy nadzieję, że braki szybko zostaną uzupełnione, a na sklepowych półkach pojawią się nowe, nie mniej sympatyczne plakaty :) 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy