Koronawirus Sochaczew – ile osób objętych jest nadzorem?

/ 2 komentarzy
Zdjęcia i foto: Koronawirus Sochaczew – ile osób objętych jest nadzorem? Zdrowie sochaczew

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Sochaczewie w dniu 12 marca br. podał informację o  sytuacji w powiecie sochaczewskim. Do godziny 14.00 w naszym powiecie nadzorem epidemiologicznym objętych było 46 osób.  


Jak informuje PSSE Sochaczew w naszym powiecie do godziny 14.00 12 marca nadzór epidemiologiczny sprawowany był dla 46 osób. W kwarantannie domowej, hospitalizowanych czy też przypadków potwierdzonych zarażenia w powiecie sochaczewskim nie było. 


- Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Sochaczewie z dnia 12.03.2020 r. przedstawiający sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu sochaczewskiego związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym zachorowanie na COVID-19.


Stan danych na godzinę 14.00 w dniu 12.03.2020 r


liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 46

liczba osób objętych kwarantanną domową na podstawie decyzji inspektora sanitarnego: 0

liczba osób hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19: 0


Przypominamy, że wszelkie aktualne informacje na temat koronawirusa są aktualizowane i dostępne na stronach Głównego Inspektoratu Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia oraz na oficjalnej stronie rządowej:


www.gis.gov.pl


https://www.gov.pl/web/zdrowie


https://www.gov.pl/web/koronawirus/wykaz-zarazen-koronawirusem-sars-cov-2


Jeśli w ciągu ostatnich 14 dni byłeś w rejonie występowania koronawirusa i miałeś kontakt z osobą chorą lub zakażoną koronawirusem SARS-CoV-2, to bezzwłocznie, telefonicznie powiadom stację sanitarno-epidemiologiczną.


PSSE Sochaczew.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

kacperskyykacperskyy
0
i sochaczewski szpital się zesr.... jaki macie sprzęt i jak jesteście przygotowani lepiej powiedzcie bo z tego co wiem to rozpacz i bieda.. (2020-03-13 19:12)
robroyrobroy
0
nie malkonteńć kacperskyy,nie narzekaj,wszystko jest pod kontr..., a nie czekaj (2020-03-15 07:14)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy