Kotlet 2017 - podsumowanie

/ 1 komentarzy / 5 zdjęć
Zdjęcia i foto: Kotlet 2017 - podsumowanie Koncerty i muzyka sochaczew

W miniony wtorek Teresin po raz pierwszy od lat bawił się na odpustowej potańcówce. Dzięki inicjatywie Teresińskiego Ośrodka Kultury, na plac rekreacyjny przy Al. XX-lecia zawitały zespoły muzyczne aby wziąć udział w I PRZEGLĄDZIE ZESPOŁÓW GRAJĄCYCH DO TAŃCA – KOTLET 2017. Imprezę rozpoczął zespół KANON, który bawił swoją muzyką i słuchaczy i tancerzy, a tych na przysłowiowych „dechach” był ogrom. Po nich zaprezentował się zespół SIÓDME NIEBO, grający standardy muzyki rozrywkowej. Kolejnym uczestnikiem był zespół AMARILLO, który spowodował, że ludzie tańczyli nawet na trawie. Z pewnością ów zespół miał największą rzeszę fanów na placu, którzy przygotowali okolicznościowy transparent. Kolejną kapelą, która zagrała do tańca był zespół ALBO ALBO. W ich wykonaniu usłyszeliśmy istne szaleństwo muzyki tanecznej złożone ze standardów takich jak „Footloose” czy „Całuj mnie”. Na zakończenie przeglądu zagrał sochaczewski zespół AMBER.Każda kapela podeszła do przeglądu z pełnym zaangażowaniem, co nas niezmiernie cieszy. Każdy występ był wyjątkowy i inny od pozostałych. Organizatorzy są niezmiernie wdzięczni za zapał i profesjonalne podejście zespołów.Nagrodą w Przeglądzie był Puchar i nagroda pieniężna a otrzymał ją zespół KANON. Wygrali, gdyż ściągnęli na ‘dechy” niebagatelną liczbę par tańczących, pięknie prowadzili swój koncert a wokalistka wiedziała po co jest na scenie i w sposób zabawny ale z pełną kulturą potrafiła zachęcić ludzi do zabawy. Grali różnorodnie, co też było wyzwaniem.

Organizatorzy postanowili jednak nie przejść obojętnie obok występu zespołu ALBO ALBO. Ich prezentacja była w pełni profesjonalna. Muzycy grali „na żywo”, byli świetnie przygotowani, grali z werwą i widać było, że wszyscy się świetnie bawią, a ta energia udzielała się publiczności. Program był dostosowany do charakteru imprezy, a wokalistka nie dość, że wspaniale przygotowana wokalnie to jeszcze z gracją prowadziła koncert. Po wielu sugestiach organizatorzy postanowili przyznać im oddzielną nagrodę.

Mamy nadzieję, że impreza taneczna podobała się przede wszystkim naszej społeczności, która od lat czekała na „dechy” 15 sierpnia. Chcielibyśmy, aby za rok zgłosiło się więcej kapel, żeby przygotowali się na ten występ, aby było ciekawie, różnorodnie, z werwą i przede wszystkim tanecznie. Być może zmienią się zasady naszego Przeglądu, być może będzie Gwiazda Wieczoru…? Tego jeszcze nie wiemy, ale zapewniamy, że będzie równie wesoło ale z pewnością jeszcze lepiej. Czytamy komentarze i słuchamy głosów społeczeństwa, aby kolejna edycja KOTLETA wypadła jeszcze lepiej, bo przecież nie kto inny jak mieszkańcy Gminy powinni mieć również swój udział w kształtowaniu tej imprezy, bo to impreza typowo dla nich.

Kilka słów podziękowań szczególnych należy się ludziom dobrej woli, bez których nasz KOTLET by się nie odbył. A są nimi: Marek Misiak – dyrektor GZGK w Teresinie, Dariusz Chodak – firma ELEKTROBUDEX – Gaj, pracownicy Teresińskiego Ośrodka Kultury oraz Gabrysia Lewandowska. Wielkie Dzięki i do zobaczenia za rok.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

Janusz01Janusz01
0

Bardzo fajna impreza.Brawo Teresin.Inni niech się uczą.

(2017-08-17 17:24)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy