Kradli akumulatory z zaparkowanych aut

Zdjęcia i foto: Kradli akumulatory z zaparkowanych aut Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

Kilka miesięcy temu na terenie dwóch gmin powiatu sochaczewskiego doszło do kradzieży akumulatorów z ciągników siodłowych stojących na parkingach. Dzięki doskonałej pracy dzielnicowej z Posterunku Policji w Nowej Suchej udało się zatrzymać trzy osoby podejrzane o to przestępstwo. Czwarty ze sprawców aktualnie przebywa w zakładzie karnym. 

Według ustaleń dzielnicowej sprawcami są dwaj mężczyźni w wieku 19 i 25 lat, a także 22 - letnia kobieta.  Najmłodszy z zatrzymanych usłyszał sześć zarzutów kradzieży, zarówno akumulatorów, jak i czterech kół pojazdu ciężarowego. Jego sześć lat starszy wspólnik przyznał się do czterech przestępstw. Natomiast młoda kobieta czuwająca nad tym, by jej koledzy pozostali niezauważeni, odpowie za pomocnictwo w kradzieży. Wszyscy przyznali się do popełnionych czynów. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Za kradzież będzie odpowiadał również czwarty podejrzany, który obecnie przebywa w zakładzie karnym, gdzie odbywa karę pozbawienia wolności za inne przestępstwo.


(źródło KPP Sochaczew)

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy