Kradzież torów w Sochaczewie

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: Kradzież torów w Sochaczewie Rozboje, napady, przemoc sochaczew

7.02 o godzinie 4:00 na stacji PKP w Sochaczewie doszło do zatrzymania 45-letniego mężczyzny rozkręcającego elementy torów.  

Zgłoszenie o kradzieży otrzymali Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei z Warszawy, patrolujący linię kolejową na odcinku Teresin - Sochaczew. Złodziej został namierzony dzięki foto-pułapce, która nagrała mężczyznę znajdującego się na torach w stacji PKP Sochaczew. Filmik został wysłany wiadomością MMS do Funkcjonariuszy SOK. Dzięki temu mogli zlokalizować miejsce dokonywanego rozboju przez 45-letniego mężczyznę.

Funkcjonariusze natychmiast udali się na miejsce, gdzie zatrzymali złodzieja na gorącym uczynku. Mężczyzna zdążył rozkręcić 12 linek łącznikowych na torach, które odpowiadały za ruch pociągów. Niestety w wyniku tej kradzieży przestały działać urządzenia kolejowe, w związku z tym wprowadzono ograniczenie prędkości do 20 km/h.

45-latek został ujęty i przekazany do KPP Sochaczew gdzie postawiono mu już zarzut kradzieży z artykułu 278 KK. Zostanie mu postawiony również zarzut spowodowania niebezpieczeństwa w ruchu lądowym , w związku z czym grozi mu kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

pierwsza_krewpierwsza_krew
0
Za ruch pociągów co najwyżej może odpowiadać Dyżurny lub inna osoba do tego upoważniona pracująca w nastawni. No ale w Sochaczewie widocznie odpowiadają linki no bo przecież nastawni nie ma :)I co to ma wspólnego z kradzieżą torów? Normalnie czytać się takich bzdur nie chce. (2019-02-11 08:10)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy