Kradzieże i włamania na terenie powiatu sochaczewskiego

11 maja na ulicy Gawłowskiej nieznany sprawca włamał się do domu jednorodzinnego, skąd dokonał kradzieży biżuterii złotej i srebrnej, laptopa, aparatu fotograficznego oraz laptopa na szkodę Roberta K., 46-letniego mieszkańca Sochaczewa.

Tego samego dnia w miejscowości Antoniew nieznany sprawca włamał się do domu jednorodzinnego, skąd dokonał kradzieży biżuterii złotej i srebrnej o znacznej wartości na szkodę Elżbiety K.

 

12 maja 37-letnia mieszkanka Teresina zgłosiła, iż nieznany sprawca w miejscowości Topołowa dokonał kradzieży z samochodów ciężarowych marki Renault trzech akumulatorów.

 

14 maja w miejscowości Lubiejew nieznany sprawca po uprzednim oberwaniu kłódki zabezpieczającej  drzwi do pomieszczenia gospodarczego dostał się do wnętrza, skąd dokonał kradzieży piły spalinowej i innych drobnych przedmiotów.

 

15 maja z rejonu szkoły muzycznej nieznany sprawca dokonał kradzieży roweru marki Releey po uprzednim przecięciu linki.

 

17 maja na ulicy 15. Sierpnia dwóch nieznanych sprawców włamało się do samochodu marki Audi i dokonali kradzieży torby wraz z zawartością odzieży na szkodę Przemysława W., 28-letniego mieszkańca gminy Ożarów. W wyniku bezpośredniego pościgu za sprawcami policjanci zatrzymali Arkadiusza I., 24 letniego mieszkańca Sochaczewa. W toku podjętych czynności u mężczyzny ujawniono torebkę foliową z zawartością amfetaminy oraz marihuany. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy