Krakowskie Spotkania Biegowe

Zdjęcia i foto: Krakowskie Spotkania Biegowe Biegi sochaczew

KRAKOWSKIE SPOTKANIA BIEGOWE

17 - 19 kwietnia 2015 w Krakowie, w ramach 2. Krakowskich Spotkań Biegowych odbyły się takie biegi jak : 10- kilometrowy Bieg Nocny, Bieg o Puchar Radia RMF FM ok 4,5 km. 10. Mini Cracovia Maraton im. Piotra Gładkiego i 14. PKO Cracovia Maraton.

Klub Maratończyka "AKTYWNI" Sochaczew w Krakowie reprezentowali; Piotr Stępniak i Adrian Kowalski.

17 kwietnia w piątek o godzinie 20;30 wystartował Bieg Nocny na deptaku przy Alei 3 Maja, na wysokości Stadionu Miejskiego.
Bieg Nocny na 10 km ukończyło 1821 osób, w biegu wziął udział Adrian Kowalski uzyskując czas - 37:36, co dało mu miejsce 65.

W sobotę o godzinie 13:00 wystartował Bieg o Puchar Radia RMF FM, trasa prowadziła na Kopiec Kościuszki i powrót na metę usytuowaną na Błoniach Krakowskich. W biegu udział wzięło 1383 osoby, zawodnicy KM "AKTYWNI" Sochaczew wypadli dobrze, zajmując ostatecznie;

29 miejsce Adrian Kowalski 16;56
40 Piotr Stępniak 17;26

Niecałe dwie godziny póżniej o godzinie 15;00 z deptaku przy stadionie Wisły Kraków wystartował 10. Mini Cracovia Maraton im . Piotra Gładkiego, dystans 4219,5m pokonało 880 zawodników/zawodniczek, wśród nich Adrian Kowalski ,który zajął ostatecznie 126 pozycje uzyskując wynik 19;12.

Wisienką na torcie dla naszych zawodników był niedzielny start w 14. PKO Cracovia Maraton. Dystans 42,195 km pokonało 4576 osób. Maraton z historią w tle wystartował o godzinie 9:00 na krakowskim Rynku Głównym, do pokonania były dwie bardzo piękne i malownicze pętle.

Oto wyniki "AKTYWNYCH":

412 Piotr Stępniak 03;17;36
3212 Adrian Kowalski 04;15;50

Dla Piotra był to trzeci maraton w swojej karierze, dla Adriana czwarty... w Krakowie. Jest to szczególna impreza biegowa, bardzo dobrze zorganizowana z wyjątkowym klimatem, co sprawia że" AKTYWNI" w przyszłym roku pojawią się po raz kolejny pod Wawelem.