Kredyt dla zadłużonych - czy to możliwe?

Zdjęcia i foto: Kredyt dla zadłużonych - czy to możliwe? Inwestycje sochaczew

Kredyt dla osób zadłużonych to rozwiązanie, które firmy pozabankowe stworzyły przede wszystkim z myślą o osobach, które potrzebują dodatkowego wsparcia finansowego, aby uregulować wcześniejsze zobowiązania lub też sfinansować inne, ważne wydatki. Oczywiście wybór kredytu w takiej sytuacji nie jest rekomendowanym rozwiązaniem, natomiast często dodatkowa gotówka potrafi rozwiązać wiele problemów. 


1. Kto może wziąć kredyt?

2. Czy warto wziąć pożyczkę dla zadłużonych? 


Kto może wziąć kredyt?

Wiele osób sądzi, że nowe pożyczki nie są dla zadłużonych. Aby dostać kredyt trzeba wykazać się dobrą zdolnością kredytową, stałym zatrudnieniem, regularnymi dochodami, a także brakiem zadłużeń lub regularnie spłacanymi ratami pożyczek i kredytów. Pozytywna historia w raporcie BIK (Biuro Informacji Kredytowej) i BIG (Biuro Informacji Gospodarczej) to konieczność. Rzeczywistość okazuje się jednak mniej wymagająca. Portale takie jak https://kredyt-dla-zadluzonych.pl/ oferują pożyczki także tym osobom, które tak pozytywnej historii. Nawet jeśli przechodzisz obecnie trudny finansowo okres, możesz otrzymać pożyczkę. Oferta tego typu została skonstruowana właśnie z myślą o tobie i twoich problemach, które być może dopływ środków pomoże rozwiązać. We wniosku trzeba podać podstawowe informacje, źródła dochodu oraz miejsce zamieszkania. Oczywiście należy również określić wysokość pożyczki, o którą chce się wnioskować. W ramach pożyczki dla zadłużonych można wnioskować nawet o 25 000 złotych rozłożone na maksymalnie 12 miesięcy.


Tego typu pożyczkę mogą uzyskać osoby:

-z negatywną historią w BIK i BIG

-z zasądzonym komornikiem

-z niską zdolnością kredytową

-bezrobotne (uzyskujące przychód np. z tytułu zasiłku)

-studenci

-emeryci i renciści. 


Każda firma pożyczkowa dokonuje weryfikacji wnioskodawcy, natomiast nie każda robi to sięgając do baz BIK, BIG czy KRD (Krajowy Rejestr Długów). Dzięki temu część pożyczkobiorców, która nie ma szans na kredyt w banku, od firmy pozabankowej może go uzyskać.


Czy warto wziąć pożyczkę dla zadłużonych?


Pożyczka dla bardzo zadłużonych to często jedyne wyjście, które pozwala choć na chwilę złapać finansowy oddech. Oczywiście każdą taką decyzję powinna poprzedzić dokładna analiza własnych możliwości, natomiast nie należy stosować jednoznacznego kryterium zakazującego osobom z zadłużeniem zaciąganie kolejnych pożyczek. Warto natomiast przed podjęciem takiej decyzji zastanowić się, czy nie grozi ona popadnięciem w spiralę zadłużenia, z której ciężko jest się potem wydostać. Jeśli jednak potrzebujesz środków na wakacje dla dzieci, wyprawkę szkolną lub obóz piłkarski na uzdolnionego syna, a wiesz, że będziesz w stanie spłacić to zadłużenie, warto się na nie zdecydować. Dlaczego? Więcej przeczytasz tutaj https://czasdzieci.pl/ro_artykuly/id,115921c6.html


Pożyczka dla zadłużonych bez gwaranta brzmi bardzo kusząco w wielu sytuacjach, pytanie natomiast czy rzeczywiście jest tak atrakcyjna jak się wydaje. Pożyczkę dla zadłużonych online można wziąć w dosłownie kilkanaście minut, zanim jednak zdecydujesz się na ten krok, upewnij się, że korzystasz z usług sprawdzonego pożyczkodawcy, a przedstawiona ci oferta jest naprawdę atrakcyjna jak na dostępne na rynku w danym momencie możliwości. Nie daj się złapać na ofertę niepewną i niesprawdzoną. Korzystaj z popularnych porównywarek internetowych, które zaprezentują ci naprawdę atrakcyjne w danym momencie rozwiązania. Zawsze dokładnie czytaj treść umowy i nigdy nie podpisuj niczego bez dokładnego zapoznania się z treścią.

 

 

 

 

 

 

 

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy