Kronika kryminalna 28.05.2009

28.05.2009r.

W nocy z 26 na 27 maja sprawcy o nieustalonych personaliach ukradli z ul. Długiej stojącą tam wannę żeliwną.

Nieznany sprawca włamał się do naczepy ciągnika siodłowego z której ukradł 500 szt. szamponów znanej firmy. Zdarzenia miało miejsce na ul. Olimpijskiej w Sochaczewie.

29.05.2009r.

W nocy sprawca o nieustalonych personaliach włamał się do budynku gospodarczego w Janowie po czym zabrał piłę spalinowa glebogryzarkę, szlifierki kątowe, kosiarkę spalinowa i podkaszarkę.

Ok. godz. 17.00 w Nowych Mostkach został zatrzymany 27- letni Mariusz G., który jechał rowerem będąc w stanie po użyciu alkoholu.

Tego dnia policjanci zatrzymali jeszcze dwóch nietrzeźwych uczestników ruchu drogowego. Byli to 51 – letni Henryk W, który miał w wydychanym powietrzu ponad 2 promile alkoholu i 35 – letni Mariusz Ś. który „wydmuchał” prawie 2 promile.

Mieszkanka gm. Nowa Sucha powiadomiła, że sprawca o nieustalonych personaliach ukradł z należącej do niej zagrody 6 szt. gęsi.

Nieznany sprawca wykorzystał nieuwagę mężczyzny i ukradł mu z saszetki karty bankomatowe po czym wypłacił pieniądze z bankomatu. Suma strat jest duża.

30.05.2009r.

Dwóch nieznanych sprawców ukradło ze stacji benzynowej w Sochaczewie dwa czteropaki z piwem.

W nocy sprawcy o nieustalonych personaliach włamali się do jednego z pomieszczeń gospodarczych w Rokotowie po czym ukradli szlifierkę kątową oraz spawarkę elektryczną.

Ok. godz. 13.00 policjanci z referatu patrolowo – interwencyjnego na ul. Warszawskiej w Sochaczewie ujawnili nietrzeźwego kierowcę „malucha”. Tadeusz F. miał w wydychanym powietrzu ponad 3 promile alkoholu.

31.05.2009r.

Ok. godz. 14.30 kierowca fiata nie udzielił pierwszeństwa przejazdu fordowi i samochodowi marki renault w wyniku czego doszło do zderzenia wymienionych pojazdów.

Ok. godz. 15.30 ul. Młynarską w Sochaczewie jechał rowerem Maciej W. lat 39, który poddany badaniu na zawartość alkoholu „wydmuchał” prawie 2 promile.

01.06.2009r.

Tuż po północy policjanci z Teresina zatrzymali jadącego rowerem Grzegorza B. Mężczyzna miał w wydychanym powietrzu prawie 1,5 promila alkoholu.

Sprawcy o nieustalonych personaliach dostali się do wnętrza samochodu zaparkowanego przy ul. Żwirki i Wigury po czym zabrali koło zapasowe, linkę holowniczą, przewody rozruchowe, wkrętarkę oraz skrzynkę z narzędziami.

Ok. godz. 15.00 został ujawniony mężczyzna posiadający w kieszeni spodni amfetaminę.

02.06.2009r.

Ok. godz. 8.00 na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej z Traugutta doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący oplem nie udzielił pierwszeństwa przejazdu passatowi w wyniku czego doszło do zderzenia tych pojazdów.

Ok. godz. 15.00 jadąca oplem kobieta najechała przy ul. Senatorskiej na ścianę garażu uszkadzając ją.

03.06.2009r.

W nocy sprawca o nieustalonych personaliach ukradł z terenu budowy pryz ul. Młynarskiej w Sochaczewie pompę wodną oraz kabel zasilający.

04.06.2009r.

Ok. godz. 17.00 na ul. Sienkiewicza w Sochaczewie został zatrzymany nietrzeźwy rowerzysta. Marek K. lat 43 miała w wydychanym powietrzu prawie 3 promile alkoholu.

Na terenie jednego z gimnazjów w Sochaczewie sprawca o nieustalonych personaliach dokonał kradzieży konsoli do gier wraz z kartą pamięci.


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy