Kronika kryminalna 15.02.2010

12.02.2010

Nieznany sprawca wyłamał zamek i dostał się do mieszkania przy ul. 1-go Maja, które splądrował i dokonał kradzieży skórzanego portfela z pieniędzmi.

Tego samego dnia, w miejscowości Granice w gm. Teresin osoba o nieustalonych personaliach włamała się do garażu skąd ukradła myjkę, wiertarkę, prostowniki oraz inne narzędzia. Kradzieży dokonano na znaczną kwotę.

13.02.2010


Przy ul. Zawadzkiego policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali do kontroli drogowej 37-letniego Grzegorza L. kierującego pojazdem. Mężczyzna został poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, które wykazało prawie jeden promil.

Na terenie gminy Młodzieszyn nieznany sprawca ukradł zaparkowany na parkingu stacji paliw ciągnik siodłowy z naczepą. Kradzieży dokonano na znaczną kwotę.

14.02.2010

Mieszkanka Sochaczewa powiadomiła, że jej mąż zniszczył jej telefon komórkowy znanej firmy rzucając nim o podłogę.

Nieznany sprawca włamał się do domu mieszczącego się na terenie gm. Młodzieszyn, skąd ukradł butle gazowe, piły spalinowe, pościel, zasłony i inne elementy wyposażenia domu. Kradzieży na znaczną kwotę dokonano na szkodę mieszkańca Sochaczewa..

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy