Kronika kryminalna 05.07.2010

29. 06. 2010

W Kozłowie Biskupim nieznani sprawcy dokonali kradzieży tablicy rejestracyjnych od pojazdu marki Seicento zaparkowanym na parkingu niestrzeżonym.

Przy ulicy Inżynierskiej nieznany mężczyzna poruszający się rowerem dokonał kradzieży torebki damskiej z zawartością pieniędzy i dokumentów. Kradzieży dokonano na szkodę mieszkanki Kozłowa Biskupiego.

30. 06. 2010

Dwadzieścia minut po północy, kierujący pojazdem DAF nie dostosował prędkości do warunków ruchu w wyniku czego uderzył w skręcający w lewo pojazd marki Renault Clio.

Mieszkaniec gminy Brochów zgłosił, że na aukcji internetowej zakupił naczepę znanej marki. Mimo wpłaty nadal nie wszedł w posiadanie zamówionej naczepy.

01.07.2010

Obywatel Rosji zgłosił policjantom, że nieznany sprawca ukradł koło zapasowe z naczepy pojazdu marki Man zaparkowanego na parkingu przy stacji paliw w miejscowości Wojtówka.

Mieszkanka Paprotni zgłosiła, że nieznany sprawca dokonał kradzieży telefonu komórkowego znanej marki. Do zdarzenia doszło w Teresinie.

02.07.2010

Osoba o nieustalonej tożsamości włamała się do pojazdu marki Mercedes Sprinter skąd skradła radio CB wraz z anteną.

W trakcie patrolu ulicy Gawłowskiej policjanci zauważyli nieletnie dziewczyny, które natychmiast oddaliły się na widok mundurowych. W wyniku pościgu zatrzymano 2 nietrzeźwe nieletnie, które zostały przekazane rodzicom.

03.07.2010

W nocy nieznany sprawca włamał się do magazynu skąd skradł dwie butle gazowe na szkodę mieszkańca Sochaczewa. Do zdarzenia doszło przy ul. Wita Stworza.

Tej samej nocy na terenie Rybna osoba o nieustalonych personaliach włamała się do pojazdu marki Mitsubishi skąd ukradła radio CB oraz radioodtwarzacz znanej marki.

04.07.2010

Mieszkanka Warszawy powiadomiła, że w miejscowości Tułowice na terenie ośrodka wypoczynkowego 21-letni mieszkaniec naszego powiatu dokonał kradzieży telefonu komórkowego znanej marki. Sprawcę zatrzymano w wyniku podjętych czynności i osadzono w policyjnym areszcie.

Kobieta podająca się za wnuczkę jednej z mieszkanek Sochaczewa wyłudziła od niej znaczną kwotę pieniędzy. Oszustka podała, że spowodowała wypadek drogowy i musi zapłacić by pokrzywdzeni w wypadku nie zgłosili tego faktu policji.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy