Kronika kryminalna - 06.08.2010

01.08.2010
Pracownik jednej z firm ochrony powiadomił, że nieznany sprawca dokonał kradzieży około 5 metrów przewodu zasilającego od dźwigu. Kradzieży dokonano przy ul. Inżynierskiej.

02.08.2010

35-letni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Skoda Fabia znajdują c się w stanie nietrzeźwości. Badanie na zawartość alkoholu wykazało ponad jeden promil. Do zatrzymania mężczyzny doszło przy ulicy 15-go Sierpnia.
Nieznani sprawcy dokonali kradzieży 130 m kabla o znacznej wartości na szkodę firmy telekomunikacyjnej. Do zdarzenia doszło w Janowie w gminie Brochów.

03.08.2010


Mieszkanka miasta powiadomiła, że nieznany sprawca wybił szybę balkonową i usiłował włamać się do domu w trakcie budowy. Włamywacz został przepłoszony przez system alarmowy. Do zdarzenia doszło w miejscowości Mokas.
Osoba o nieustalonej tożsamości ukradła ze schowka pojazdu zaparkowanego przy ulicy Grunwaldzkiej portfel z zawartością znacznej ilości pieniędzy. Pojazd nie był zamknięty. Policja apeluje o lepsze zabezpieczenia swojego mienia i nie pozostawianie w pojazdach wartościowych przedmiotów.

04.08.2010

W Adamowej Górze nieznany sprawca włamał się do nowo wybudowanego budynku skąd ukradł narzędzia budowlane. Kradzieży na znaczną kwotę dokonano na szkodę zgłaszającego.

05.08.2010

Nieznany sprawca ukradł z niezamkniętego garażu piłę spalinową i inne narzędzia elektryczne o znacznej wartości. Do zdarzenia doszło w miejscowości Wilcze Tułowskie.
42-letni mieszkaniec Sochaczewa kierował rowerem po drodze publicznej w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 1 promila. Do zdarzenia doszło przy ulicy Torowej.

06.08.2010

W Młodzieszynie kierujący pojazdem marki Volvo z naczepą podczas nieprawidłowo wykonanego manewru wyprzedzania na drodze publicznej potrącił jadącego rowerzystę. Sprawcą ukarano mandatem karnym.
W Ćmiszewie Rybnowskim nieznany sprawca dokonał uszkodzenia drzwi wejściowych do budynku mieszkalnego na szkodę zgłaszającego.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy