Kronika kryminalna - 24.09.2010

20.09.2010

Na trasie między Warszawą a Sochaczewem nieznany sprawca pomalował farbą wagon kolejowy na szkodę Kolei Mazowieckich. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP Sochaczwew.

Mieszkaniec Czerwonki Parcel kierując pojazdem w stanie nietrzeźwości nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do kolizji drogowej z samochodem marki Toyota Carina. Do zdarzenia doszło na obwodnicy miasta.

21.09.2010


Mieszkaniec miasta powiadomił , że na stacji paliw przy ul. Warszawskiej nieznany sprawca podjechał pod dystrybutor pojazdem marki Honda i zatankował ponad 50 litrów paliwa, po czym odjechał nie uiszczając opłaty.

Nieznany sprawca z niezamkniętego budynku skradł piłę spalinową oraz wędliny z lodówki. Kradzieży dokonano na szkodę mieszkanki gminy Młodzieszyn.

22.09.2010

Nieznany sprawca dokonał kradzieży kasku ochronnego ,który był zawieszony na motorowerze zaparkowanym na parkingu przed sklepem na terenie gminy Rybno. Kradziezy dokonano na szkodę mieszkańca gminy Nowa Sucha.

Osoba o nieustalonej tożsamości dokonała kradzieży krzyża wykonanego z mosiądzu z cmentarza przy ul . Al 600 lecia w Sochaczewie. Kradzieży dokonano na szkodę mieszkanki miasta.

Policjanci z Sochaczewa w trakcie wykonywania czynnosci służbowych na terenie gminy Iłów, ujawnili pojazd marki Mercedes Sprinter, który został utracony w wyniku przestępstwa na terenie Belgi.

23.09.2010

Kierujący pojazdem Audi 80 mieszkaniec miasta znajdując się w stanie nietrzeźwościz wynikiem prawie 2 promili spowodował kolizję drogową z pojazdem marki Daewoo Nubira kierowanym przez mieszkankę gminy Kampinos i pojazdem BMW kierowanym przez mieszkańca Sochaczewa.

Nieznany sprawca dokonał wybicia dwóch szyb okiennych w budynku mieszkalnym na terenie gminy Brochów.

Funkcjonariusze sochaczewskiej drogówki dokonali zatrzymania nietrzeźwego kierującego rowerem mieszkańca Sochaczewa. Badanie na trzeźwość mężczyzny wykazało prawie 3 promile.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy