Kronika kryminalna - 02.10.2010

27.09.2010

Między 26 a 27 września nieznani sprawcy włamali się do ciągnika siodłowego marki DAF, zaparkowanego na terenie stacji paliw w miejscowości Dachowa przy trasie K-2.

77 – letni mężczyzna w sklepie przy ul. Płockiej dokonał kradzieży kilkunastu tabliczek czekolady. Sprawcę ukarano mandatem karnym.

28.09.2010

Kierująca pojazdem Renault Laguna 24-letnia kobieta, znajdując się w stanie nietrzeźwości nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z pojazdem marki Seat kierowanym przez mieszkankę gminy Młodzieszyn.

Nieznany mężczyzna wysiadł z pojazdu, zaatakował mieszkańca Sochaczewa i zażądał wydania pieniędzy. Mężczyzna skradł telefon i pieniądze. Do zdarzenia doszło przy ulicy Staszica.

29.09.2010

Nieznany sprawca otworzył zamknięty na klucz zbiornik paliwa ciągnika siodłowego marki IVECO, zaparkowanego na terenie stacji paliw w miejscowości Kożuszki Parcel i dokonał kradzieży oleju napędowego.

Mieszkaniec miejscowości Janów, gm. Brochów kierował rowerem po drodze publicznej znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad dwóch promili.

30.09.2010

Nieznany sprawca na terenie bazy transportowej z niezabezpieczonej szafy dokonał kradzieży kilkuset sztuk tarcz tachografu od pojazdu Renault Magnum. Do zdarzenia doszło w miejscowości Konary.

W nocy z 29 na 30.09.2010r. nieznany sprawca przebił dwie opony w samochodzie marki Opel zaparkowanym na parkingu osiedlowym. Do zdarzenia doszło przy ulicy Zawadzkiego.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy