Kronika kryminalna - 08.10.2010

04.10.2010

Nieznany sprawca włamał się do wnętrza pojazdu zaparkowanego przy ulicy Radosnej, skąd ukradł portfel z dokumentami i pieniędzmi na szkodę mieszkańca Kętrzyna.

Mieszkaniec Kartuz powiadomił, że podczas transakcji zakupu pojazdu marki Audi A6 od mieszkańca powiatu sochaczewskiego ujawnił przerobione pole VIN.

W miejscowości Czerwonka Parcel na drodze gminnej został zatrzymany nietrzeźwy kierujący pojazdem marki Daewoo z wynikiem badania prawie 3,5 promila.

05.10.2010

Mieszkaniec miasta powiadomił, że za pośrednictwem aukcji internetowej dokonał zakupu części rowerowych i mimo wpłaty pieniędzy za te przedmioty, zamówionego towaru nie otrzymał.

Mieszkaniec powiatu płockiego poinformował, że nieznany sprawca dokonał kradzieży 80 metrów przewodu telekomunikacyjnego na szkodę firmy telekomunikacyjnej. Do zdarzenia doszło przy ul. Krzywoustego.

Mieszkaniec Strzyżewa kierował pojazdem marki VW Golf po drodze publicznej będąc w stanie nietrzeźwości z wynikiem badania ponad 1 promila. Do zatrzymania doszło przy ul. Młynarskiej.

06.10.2010


Nieznany sprawca dokonał uszkodzenia pojazdu marki Ford Mondeo poprzez zarysowanie powłoki lakierniczej. Pojazd zaparkowany był przy ulicy 1-go Maja na parkingu niestrzeżonym.

Dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sochaczewie powiadomił dyżurnego naszej komendy, że w miejscowości Czyste z nieustalonych przyczyn uległa spaleniu stodoła.

Mieszkaniec miasta powiadomił, że osoby o nieustalonej tożsamości włamały się do szafki pracowniczej, skąd skradły znaczną kwotę pieniędzy. Do kradzieży doszło w Elżbietowie.

07.10.2010

Nieznani sprawcy włamali się do sklepu spożywczego mieszczącego się na terenie gminy Rybno i ukradli alkohol, papierosy i pieniądze. Kradzieży dokonano na szkodę mieszkańca Sochaczewa.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy