Kronika kryminalna - 06.12.2010

Zdjęcia i foto: Kronika kryminalna - 06.12.2010 Komunikaty sochaczew

03.12.2010

Patrol Policji podczas wykonywania obowiązków służbowych ujawnił uchylony dekiel od studzienki telekomunikacyjnej i wystający przecięty kabel wielożyłowy. Teren zabezpieczono do przyjazdu grupy dochodzeniowo-śledczej, po czym wykonano oględziny miejsca zdarzenia. Kradzieży dokonano na szkodę znanej firmy telekomunikacyjnej. Do zdarzenia doszło w miejscowości Brzozów Stary.


Około godziny 07:55 doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że kierujący samochodem marki Mercedes nie dostosował prędkości do warunków drogowych , wpadł w poślizg zjechał na lewy pas, po czym zderzył się z samochodem ciężarowym marki DAF. W wyniku wypadku obrażeń głowy doznał kierowca Mercedesa i został przewieziony do szpitala w Łodzi. Postępowanie prowadzi PP Nowa Sucha. Utrudnienia w ruchu trwały do godz.10.20.

04.12.2010

Obsługa sklepu przy ul. Pokoju zatrzymała 20-letniego mieszkańca miasta, który dokonał kradzieży artykułów spożywczych. Policjanci na miejscu ukarali sprawcę mandatem karnym

30-letni mieszkaniec Sochaczewa usiłował ukraść odbiornik satelitarny na szkodę sklepu przy Al. 600-lecia. Zamiaru swego jednak nie zrealizował, gdyż został zatrzymany przez ochronę.

05.12.2010


25-letnia mieszkanka miasta powiadomiła, że nieznany sprawca w jednej z restauracji w Warszawie ukradł telefon komórkowy znanej marki. Kradzieży dokonano na szkodę zgłaszającej.

Obsługa sklepu przy ulicy Pokoju zatrzymała sprawcę kradzieży sklepowej. Przybyły na miejsce patrol ukarał sprawcę mandatem karnym. W trakcie wykonywania czynności z mężczyzną, pracownik ochrony zgłosił, że zatrzymał kolejnego sprawcę kradzieży. W związku z tym, że drugi z mężczyzn nie ma stałego miejsca zamieszkania, sporządzono wniosek o ukaranie.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy