Kronika kryminalna - 17.12.2010

13.12.2010

Patryk Z. kierował samochodem VW Passat po drodze publicznej znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem 0,6 promila. Do kontroli drogowej doszło przy ulicy Staszica.

Funkcjonariusze sochaczewskiej patrolówki przy ul. Płockiej dokonali zatrzymania nietrzeźwego kierującego rowerem mieszkańca gminy . Badanie wykazało ponad 2,5 promila.

14.12.2010


W Sochaczewie, nieznany sprawca włamał się do piwnicy przy ulicy Żeromskiego, skąd dokonał kradzieży 4 letnich opon na szkodę mieszkańca miasta.

W Sochaczewie przy ul. Hanki Sawickiej podczas interwencji u 16 – letniego mieszkańca miasta ujawniono foliową torebkę z zapięciem strunowym z zawartością marihuany. Nieletni odpowie teraz za posiadanie środków odurzających.

15.12.2010

Dwóch nieznanych sprawców dokonało kradzieży torebki damskiej z zawartością dokumentów, kosmetyków, pieniędzy na szkodę zgłaszającej. Do zdarzenia doszło w Teresinie.

Kierujący samochodem Mercedes na łuku ulicy Staszica w Sochaczewie nie dostosował prędkości do warunków jazdy wpadł w poślizg i zderzył się z jadącym z przeciwnej strony samochodem Nissan. Kierujący Mercedesem został przewieziony z obrażeniami ciała do szpitala w Warszawie, natomiast kierująca Nissanem z ogólnymi potłuczeniami opuściła szpital w Sochaczewie. Pojazdy zabezpieczone zostały przez uczestników zdarzenia we własnym zakresie.

16. 12. 2010

Nieznany sprawca z samochodu marki Fiat CC zaparkowanego przed dworcem PKP w Piasecznicy dokonał kradzieży 2 szt tablic rejestracyjnych od pojazdu o wartości na szkodę mieszkańca gminy Sochaczew.

 



0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy