Kronika kryminalna - 31.01.2011

24.01.2011

Nieznani sprawcy dokonali uszkodzenia ogrodzenia betonowo-drewnianego działki. Sprawcy uszkodzili 18 szt płyt betonowych. Do zdarzenia doszło w Gawłowie.

42-letni mieszkaniec Sochaczewa w stanie nietrzeźwości kierował samochodem marki Opel Vectra. Badanie ponad pół promila. Do zatrzymania mężczyzny doszło przy ulicy Inżynierskiej.

25.01.2011

Policjanci z drogówki zatrzymali dokumenty uprawniające do poruszania się po drodze od 5 pojazdów. Dokumenty zatrzymano z uwagi na uszkodzenia pokolizyjne, brak opłaty cywilnej i brak aktualnych badań technicznych.

26.01.2011


Nieznany mężczyzna poruszający się pojazdem marki Ford Focus na skrzyżowaniu ulic w miejscowości Bronisze wysiadł z samochodu i uszkodził powłokę lakierniczą w pojeździe marki Mitsubishi. Do zdarzenia doszło przy ulicy Warszawskiej.

Nieznany sprawca poruszający się samochodem m-ki Fiat Ducato zatankował olej napędowy w ilości ponad 100 litrów , a następnie odjechał nie uiszczając opłaty. Do zdarzenia doszło w miejscowości Dachowa.

27.01.2011


54-letnia kobieta dokonała kradzieży alkoholu na szkodę sklepu w miejscowości Teresin-Gaj. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Teresina.

W miejscowości Młodzieszyn przy ul. Wyszogrodzkiej doszło do pożaru pojazdu marki Opel. Kierujący akcja gaśniczą powiadomił ,że pożar zaistniał z przyczyny technicznej.

28.01.2011

52 – letni mieszkaniec miasta kierował rowerem po drodze publicznej będąc w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 1 promila. Do zatrzymania mężczyzny doszło przy ulicy Trojanowskiej.

Na stację benzynową w miejscowości Andrzejów Daranowski, podjechał samochód marki Opel z którego mężczyzna zatankował paliwo w ilości prawie 42 litrów i nie uiszczając opłaty odjechał ze stacji.

29.01.2011

40 – letni mieszkaniec, gminy Baranów stanie nietrzeźwości kierował motorowerem Yamaha. Badanie wykazało dwa promile. Postępowanie prowadzi KPP Sochaczew. Do zdarzenia doszło w Teresinie.

30.01.2011

W Sochaczewie przy ul. Trojanowskiej zatrzymano nietrzeźwego kierującego rowerem 47 – letniego mieszkańca. Badanie wykazało prawie 3 promile. Postępowanie prowadzi KPP Sochaczew.

Nieznany sprawca dokonał kradzieży dwóch tablic rejestracyjnych z samochodu marki Daewoo Matiz zaparkowanego na poboczu ul. Towarowej w Sochaczewie .

31.01.2011

Funkcjonariusze WRD Sochaczew zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę, który za pomocą węża gumowego spuszczał paliwo do plastikowej bańki ze zbiornika paliwa pojazdu marki Volvo zaparkowanego na parkingu niestrzeżonym przy stacji paliw w miejscowości Dębsk.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy