Kronika kryminalna - 28.02.2011 - 28.02.2011

21.02.2011

Mieszkanka gminy Sochaczew kierując samochodem marki Opel Corsa z niewyjaśnionych przyczyn uderzyła w ogrodzenie posesji w miejscowości Jeżówka, a następnie odjechała z miejsca zdarzenia.

Nieznana kobieta zgłosiła, że w rejonie bloków przy ul. Topolowej biega luzem pies, którego mieszkańcy się obawiają. Na miejsce skierowano patrol policjantów, którzy ustalili właściciela psa, którego pouczono o zachowaniu środków ostrożności przy trzymaniu psa.

Przypominamy, że gdy wyprowadzamy psa na spacer musi być na smyczy, mieć założony kaganiec oraz posiadać aktualne szczepienia.

22.02.2011

Nieznani sprawcy dokonali kradzieży paliwa ze zbiornika w ilości 300 litrów z ciągnika siodłowego marki Renault zaparkowanego przy ul. Trojanowskiej.

Nieznani sprawcy w miejscowości Nowy Kozłów Pierwszy na parkingu przy stacji paliw uszkodzili plandekę naczepy. Uszkodzenia dokonano na szkodę mieszkańca Poznania.

23.02.2011


Nieznany sprawca włamał się do wnętrza budynku skąd ukradł złotą biżuterię oraz pieniądze na szkodę zgłaszającej. Postępowanie prowadzi KPP Sochaczew .

W miejscowości Nowy Kozłów Pierwszy doszło do kolizji drogowej. Na miejscu ustalono, że kierujący ciągnikiem siodłowym z naczepą nieprawidłowo odśnieżył pojazd, w wyniku czego z naczepy zsunął się śnieg z lodem na samochód osobowy marki Volkswagen. Policja przypomina o obowiązku dokładnego oczyszczania pojazdu z zalegającego śniegu i lodu.

24.02.2011

W Sochaczewie na ul. Stadionowej mieszkaniec gm. Teresin kierował samochodem marki Opel Vectra będąc w stanie nietrzeźwości. Ponadto zatrzymano dokumenty z powodu braku aktualnych badań technicznych.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy