Kronika kryminalna - 21.04.2011

11.04.2011

Patrol Policji zatrzymał do kontroli przy ulicy Warszawskiej mieszkańca miejscowości Orły Cesin, który kierował pojazdem po drodze publicznej w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 2 promili.

Nieznany sprawca podjechał pod dystrybutor paliw samochodem osobowym i zatankował ON w ilości około 225 litrów po czym odjechał nie uiszczając opłaty. Do zdarzenia doszło przy ulicy Warszawskiej.

12.04.2011

Nieznany sprawca włamał się do wnętrza domu jednorodzinnego, z którego ukradł aparat fotograficzny oraz biżuterii oraz pieniędzy w różnych walutach. Do zdarzenia doszło w Paprotni.

Mieszkanka naszego miasta za pośrednictwem internetowego portalu aukcyjnego zakupiła kanapę, lecz nie otrzymała towaru ani zwrotu zapłaconej należności.

13.04.2011

Kierujący samochodem marki Renault z przyczepą nie dostosował się do sygnałów sygnalizacji świetlnej i nie udzielił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi VW Golf. Kierowca Volkswagena został przewieziony do szpitala z urazem nogi. Do zdarzenia doszło przy ulicy Warszawskiej.

Patrol Policji w pościgu zatrzymał nietrzeźwego mężczyznę, kierującego pojazdem marki CC. Mężczyzna miał ponad półtora promila alkoholu. Do zatrzymania doszło przy Fabrycznej.

14.04.2011

Patrol policji przy ulicy Traugutta zatrzymał do kontroli drogowej mieszkańca Warszawy, który kierował pojazdem m-ki Opel Vectra. W trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna jest nietrzeźwy – miał ponad 2,5 promila. Ponadto posiada zakaz prowadzenia pojazdów wydany przez Sąd Rejonowy Warszawa Mokotów. Pojazd nie posiadał również aktualnych badań technicznych.

W miejscowości Juliopol nieznany sprawca ukradł zaparkowany na posesji samochód marki Iveco. Kradzieży dokonano na szkodę mieszkańca Sochaczewa.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy