Kronika kryminalna - 09.05.2011

06. 05. 2011

Policjanci zatrzymali do kontroli mężczyznę, który kierował rowerem po drodze publicznej znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad trzech promili. Do zatrzymania doszło przy ulicy 15 Sierpnia.

Nieznani sprawcy skradli z samochodu marki Toyota Yaris dokumenty, pieniądze i sprzęt komputerowy na szkodę obywatela Litwy. Do zdarzenia doszło w miejscowości Dachowa.

07.05.2011

Nieznany sprawca usiłował pobić i ukraść telefon komórkowy 15-letniemu mieszkańcowi Teresina. Sprawcy nie udało się osiągnąć zamierzonego celu. Do zdarzenia doszło w Sochaczewie na Podzamczu.

Około godziny 11:50 na drodze krajowej nr 50 w miejscowości Bielice, nieznany sprawca dokonał kradzieży łyżki od mini koparki na szkodę jednej z warszawskich firm.

W rejonie muszli koncertowej na ul. Podzamcze patrol ujawnił nieletnich będących w stanie nietrzeźwości. Po nieletnich do KPP przybyli rodzice, którzy odebrali dzieci.

08.05.2011

Nieznany sprawca zerwał korek wlewu paliwa w zbiorniku pojazdu ciężarowego marki Daf i dokonał kradzieży około 400 litrów oleju napędowego. Kradzieży z włamaniem dokonano na szkodę mieszkańca Sochaczewa .

Mieszkaniec Sochaczewa dokonał uszkodzenia pojazdu marki Opel Astra poprzez oberwanie lusterka, uszkodzenie karoserii oraz wybicie tylnej szyby na szkodę mieszkańca gminy Brochów.


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy