Kronika kryminalna - maj 2011

09.05.2011

Mieszkanka miasta powiadomiła, że z terenu jej posesji nieznany sprawca dokonał kradzieży kosiarki elektrycznej do trawy. Do zdarzenia doszło przy ulicy Okrężnej.

W Teresinie na ul. XX-lecia, 42-letni mężczyzna kierował rowerem będąc w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 3 promili.

10.05.2011

Nieznany sprawca dokonał kradzieży pojazdu dostawczego zaparkowanego przed posesją. Do zdarzenia doszło w Chrzczanach.

Przy ulicy Staszica, mieszkaniec miasta kierował po drodze publicznej samochodem marki Fiat CC będąc w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 3 promili, a następnie doprowadził do kolizji drogowej z pojazdem marki Renault Megane.

11.05.2011

W Sochaczewie na ul. Płockiej, mieszkanka miasta kierowała po drodze publicznej rowerem będąc w stanie nietrzeźwości z wynikiem pół promila.

Nieznany sprawca dokonał kradzieży tablicy rejestracyjnej z pojazdu Opel Vectra zaparkowanego w Sochaczewie przy ul. Towarowej.

12.05.2011

Nieznany sprawca dokonał kradzieży dwóch sztuk tablic rejestracyjnych z pojazdu zaparkowanego na parkingu niestrzeżonym przy zbiegu ul Kochanowskiego z Leśmiana w Sochaczewie.

Mieszkaniec gminy Iłów kierował rowerem po drodze publicznej w miejscowości Sadowo będąc w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad pół promila.

13.05.2011

Na ul. Botanicznej na przejściu dla pieszych patrol ruchu drogowego ujawnił zaparkowany samochód marki Seat Ibiza zaparkowany na przejściu dla pieszych. Pojazd został holowany

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy