Kronika kryminalna - 22.05.2011

16. 05. 2011

Mieszkaniec miasta powiadomił, że nieznani sprawcy włamali się do mieszkania skąd dokonali kradzieży złotej biżuterii. Do zdarzenia doszło przy ulicy Targowej.

W Teresinie na przy ulicy XX-lecia, nieznany sprawca dokonał kradzieży dwóch tablic rejestracyjnych od pojazdu marki Opel Corsa.

17.05.2011

Na targowisku miejskim przy ul. Pokoju, nieznany sprawca dokonał kradzieży portfela z zawartością paszportu Republiki Rumuńskiej oraz pieniędzy w kwocie 1300zł. O fakcie kradzieży powiadomiono ambasadę rumuńską.

Mieszkaniec gminy Iłów kierował po drodze publicznej samochodem osobowym marki Fiat Uno będąc w stanie nietrzeźwości z wynikiem 2,5 promila. Do zatrzymania mężczyzny doszło w Brzozowie.

18.05.2011

Mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Opel Vectra po drodze publicznej pomimo czynnego zakazu sądowego . Do zatrzymania mężczyzny doszło przy ulicy Chodakowskiej.

Mieszkaniec miasta powiadomił, że na internetowej aukcji dokonał zakupu konsoli do gry. Pomimo dokonania przelewu za zakupiony przedmiot, towaru nie otrzymał.

19.05.2011

Około godziny 23:00 w miejscowości Żdżarów , 39-letni mieszkaniec Sochaczewa kierował po drodze publicznej samochodem marki Ford Mondeo będąc w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 3 promili. Zwolennik jazdy na „podwójnym gazie” doprowadził do kolizji drogowej uderzając w słupek ogrodzeniowy. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

20.05.2011

Nieznany sprawca przebił 4 opony od samochodu Volkswagen W Golf. Do zdarzenia doszło w Przęsławicach.

Około godziny 22:40 przy ulicy Warszawskiej policjanci zauważyli mężczyznę, który będąc pod wpływem alkoholu, szarpał ogrodzenie, używał wulgaryzmów oraz zakłócał ład i porządek. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy