Kronika kryminalna - 17.06.2011

11.06.2011

Mieszkaniec Bielic kierował pojazdem Volkswagen Passat po drodze publicznej znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 1 promila. Do zatrzymania mężczyzny doszło przy ulicy Olimpijskiej. W tym dniu policjanci zatrzymali 3 nietrzeźwych kierowców.

Pracownik ochrony wskazał policjantom 21-letnia kobietę znajdującą się w stanie nietrzeźwości, która zajmowała się 2-letnim dzieckiem. Kobietę poddano badaniu na zawartość alkoholu w organizmie, które wykazało prawie 2 promile. Teraz sprawa trafi do sądu rodzinnego. Do zdarzenia doszło przy ulicy Warszawskiej.

12.06.2011

W Sochaczewie przy ul. 15 Sierpnia, 22-letni mieszkaniec Sochaczewa kierował samochodem marki BMW będąc w stanie nietrzeźwości z wynikiem prawie 2,5 promila, a następnie doprowadził do kolizji drogowej uderzając w przydrożną barierę.
Ponadto w toku wykonywanych czynności u mężczyzny ujawniono narkotyki. Mężczyznę osadzono w policyjnym areszcie.

Około 22:40 w Bielicach doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że kierujący pojazdem osobowym marki Mercedes wjechał w tył naczepy ciągnika siodłowego. Przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia są w trakcie ustalania. Kierujący Mercedesem zmarł na miejscu. DK-50 była nieprzejezdna na obydwu pasach ruchu przez około 3 godziny, policjanci zorganizowali objazdy.

13.06.2011

Przy ulicy Wyzwolenia w Sochaczewie ujawniono, że jeden z mieszkańców tej ulicy pobiera nielegalnie energie elektryczną. Postępowanie prowadzi KPP w Sochaczewie.

14.06.2011

Kierujący pojazdem marki Fiat Marea nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w tył pojazdu marki Peugeot, który następnie uderzył w pojazd marki Lublin.W wyniku zdarzenia obrażenia odnieśli pasażerowie podróżujący pojazdem Fiat Marea. Do wypadku doszło w Paprotni.

W Sochaczewie na ul. Niemcewicza nieznany sprawca dokonał uszkodzenia mienia poprzez wybicie podwójnej sklepowej szyby okiennej.

15.06.2011

W miejscowości Wólka Smolana policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca gminy Brochów, który kierował po drodze publicznej samochodem marki Skoda Fabia będąc w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 1 promila.

Nieznani sprawcy dokonali kradzieży pojazdu marki Volvo na tzw. stłuczkę. Do zdarzenia doszło na DK-2 w miejscowości Kożuszki Parcel.

16.06.2011

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej mieszkańca Sochaczewa, który kierował pojazdem marki VW Passat znajdując się w stanie nietrzeźwości. Do zatrzymania doszło przy ulicy Litewskiej.

Dwie 16-latki zostały przyłapane, gdy kradły odzież w jednym ze sklepów. Do zatrzymania nieletnich doszło przy ulicy Warszawskiej. Nieletnie zostały przekazane swym rodzicom, teraz odpowiedzą za swój czyn przed sądem.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy