Kronika kryminalna - 27.06.2011 - 27.06.2011

24.06.2011

W Sochaczewie przy ul. 15 Sierpnia, patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli kierującego rowerem po drodze publicznej. W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że mężczyzna znajduje się w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 2 promili.

Nieznany sprawca dokonał kradzieży 12 sztuk felg aluminiowych. Do zdarzenia doszło w Gawłowie.

W Sochaczewie przy ul. Warszawskiej, podczas legitymowania 27-letniego mężczyzny policjanci ujawnili torebkę foliową z zawartością amfetaminy. Mężczyznę osadzono w policyjnym areszcie, teraz odpowie za posiadanie środków odurzających.

25.06.2011

Nieznana osoba dokonała uszkodzenia mienia poprzez wybicie tylnej szyby w pojeździe marki Toyota Corolla zaparkowanym przed posesją. Do zdarzenia doszło w Kozłowie Biskupim.

Nieznana osoba dokonała kradzieży roweru pozostawionego przed jednym z lokali. Do kradzieży doszło przy ulicy Piłsudskiego.

26.06.2011

W Giżycach około 22:15 doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że kierujący pojazdem ciężarowym marki Renault z naczepą, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Ford Fiesta. Kierowca Forda został przewieziony do szpitala w Sochaczewie, natomiast pasażer został przetransportowany helikopterem do szpitala w Warszawie. Kierowca ciężarówki był trzeźwy.

Policjanci Wydziału Prewencji zatrzymali do kontroli drogowej mieszkańca Sochaczewa, który kierował pojazdem po drodze publicznej znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem prawie 3 promili.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy