Kronika kryminalna - 01.07.2011

27.06.2011

Pracownik sklepu przy Al.600-lecia zgłosił, że mieszkanka Sochaczewa dokonała kradzieży. Kobietę ukarano mandatem karnym.

W Sochaczewie przy ulicy Toruńskiej osoba o nieustalonej tożsamości dokonała kradzieży torebki z zawartością pieniędzy i dokumentów.

28.06.2011

W Sochaczewie przy ul. Wyszogrodzkiej nieznany sprawca dokonał kradzieży saszetki z zawartością dokumentów oraz kluczy na szkodę mieszkańca Kutna.

Nieznany sprawca dostał się do wnętrza pojazdu marki Mercedes skąd dokonał kradzieży telefonu komórkowego i portfela. Do zdarzenia doszło przy ulicy Podzamcze.

29.06.2011

20-letni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Peugeot znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 1 promila. Do zatrzymania doszło przy ulicy Żyrardowskiej.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej mieszkańca miasta, który kierował rowerem po drodze publicznej znajdując sie w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 1,5 promila. Do zatrzymania mężczyzny doszło przy ulicy Złotej.

W dniu 29 czerwca przy ulicy Boryszewskiej doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego przez pociąg relacji Warszawa – Amsterdam. Na miejscu policjanci wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora. Ustalana jest tożsamość mężczyzny, a także wszystkie okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

30.06.2011

Mieszkanka miasta zakupiła za pośrednictwem znanego portalu aukcyjnego podnośnik do szyby samochodowej i mimo wpłaty pieniędzy, zamówionego towaru nie otrzymała.

O godzinie 02:45 w nocy w Sochaczewie przy ul. Warszawskiej, 16-letni mieszkaniec Sochaczewa kierował po drodze publicznej rowerem będąc w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 2 promili. Po wykonanych czynnościach nieletniego za pokwitowaniem przekazano rodzicom.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy